SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co marudzić ze sie ma słabą klate tylko rozwijać wszystko i podkreslać swoje silne strony. Poza tym to nie słaba klata tylko reszta silniejsza skl15 zapewne będziesz miał podobnie do mnie, czyli wyniki w przysiadzie i martwym ciagu ~2x większe od wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
23

ach... sezon w pełni, nawet nie musze chodzic na publiczną siłkę żeby go odczuć

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a fakt sezon da sie odczuć, chociaz myślałem że bedzie gorzej, coś dużo twarzy w tą wiosne nie widze. chyba ze w maju/czerwcu sie zacznie na porzadnie poprzychodzą sie do***ać w miesiąc na wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
no właśnie ciskam dwa razy mniej niż wstaję z siadu

a w mc będzie gdzieś z 90kg, tak mi się wydaje


jutro wstawię nowe filmiki do dziennika

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
no ale mi dośc wolno idzie siła w klatce, kierwa już w bicepsach lepiej idzie

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
mi nigdy łapy dobrze nie szły - od pół roku o centymetr

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Psychiczne nastawienie tez dużo robi... wszyscy sie napalają na klate i ją ciagle meczą i efekty (nie) widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Wały to centrum, Ku słońcu to peryferia reszta to wioski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
skl nie szalej z martwym i przysiadami

dziś miałem propozycje od ziomka żeby mete wziąc, ruską on chudy z 65 kg i mówi że na wakacje przy***iue żeby troche przytyc nie kuma że jak przestanie brac i cwiczyc, to wszystko mu spadnie

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wogóle słyszeliscie o tym gazowym wybuchu wulkanu? Mały wulkanik sparaliżował całą Europe... jaki ten człowiek bezrandy wobec natury
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium