SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Pogoń,a co to jest?Nie wiem jak miasto może dopłacać i częściowo sponsorować tą kaszanę...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Też nie wiem. Ale gdyby nie sponsorowali Pogoniaków to pewnie byli by w 2 lidze nie w 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
elo, tu Herek jak coś, pisałem na poprzedniej stronie

dawać, dawać ruszmy ten spam

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Rzeszów a zachodnio-pomorskie. Trochę daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Goleniów, a Zachodniopomorskie - trochę blisko

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słaby ostatnio właśnie na siłce sie nawineła rozmowa o tym że ciale tylko w tą nędzną piłke nożną sie kase ąłduje, a sporty siłowe czy walki, w których reprezentujemy znacznie wyższy poziom niż w piłce musza sie same sponsorować wystarczy spojrzeć na wysoki poziom boksu, muay thai i bjj u nas, czy miasto sie tym interesuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
u mnie w mieście pewnie nawet nie ma klubu bjj czy mt. a na mt chętnie bym się zapisał.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakąś SW wogóle tam w Goleniowie macie? czy nic nie ma bo nie orientuje sie jak w GOleniowie jest (raz tylko tam byłem na weselu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
jakieś podziemne karate u mnie w szkole


dobra, idę an 58 5x5

UDAŁO SIĘ!

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2010-04-08 17:59:19

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
bry, komu wpjerdol ?

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium