SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Co byś tu chciał ? To temat tylko dla szlachty z zach-pom :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
co ty, nie ma takiego wyganiania, zobacz w mój profil najpierw

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
konar z tym Rzeszowem to inna historia

własnie tak jest z tymi sportami, mamy mistrzów w sportach walki, oraz w sportach które należą do sportów olimpijskich, a Ci co je uprawiają muszą niekiedy pracować żeby móc wystartować. A tacy piłkarze??? przynoszą nam wstyd, a jeden zarabia więcej niż polska kadra szczypiornistów

tak w ogóle to spam ruszył po 4 mscach

Zmieniony przez - GainerTeam w dniu 2010-04-08 21:04:11

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Dla mnie w Szczecinie obecnie nie ma żadnej drużyny z sukcesami. Pogoń... nawet jak wygrywali to i tak nie grali ładnie. Skuteczność a dobra gra to dwie różne rzeczy. Za to mamy dobre sporty walki przecież mamy 3 bardzo dobre szkoły MMA, znane chyba w okolicy; Berserkerzy, Top Team i Linke Gold Team. Znane mi też są dobre szkoły boksu i mouy thai.

Ja miesiąc ćwiczę BJJ w Berserkerach, ale zastanawiam się nad czymś stójkowym. Jakoś BJJ nie wydaje mi się póki co praktyczne

ps. Pogoń na wyjeździe ma korzystny wynik, ale u siebie pewnie przegrają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja tam lubię spamować,jak jest z kim,jak będą chętni do pisania,to spam pożyje.Już w innym spamie przerabiałem,że pisałem praktycznie sam do siebie,bo było zero odzewu przez kilka dni

Chciałbym żeby premierem Polski został ktoś trenujący sztuki/sporty walki.Wtedy zamiast zyebanych boisk w ilości tysiąca typu "Orlik" przy szkołach,państwo mogłoby zasponsorować maty,ringi do uprawiania sztuk/sportów walk w szkołach.Tańsze by to było niż boiska...Tusek gra w piłkę,to wiadomo,że bedą boiska.Nie wiem po co one,jak i tak sukcesów w piłce Polacy nie będą mieć.Uprawiający sztuki/sporty walki pod względem liczebności są na drugim miejscu,jednak państwo dokładnie nic dla nich nie robi i to jest wku.rwia.jące

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-04-09 09:48:05

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Słaby nie wiesz może nic o sekcji k1, którą prowadzi Piorun ? We Flexie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
elo

dokładnie nie wiem co widzą w tej piłce nożnej

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Co widzą?Dwudziestu dwóch czubów + trzech z gwizdkami gania za kawałkiem skóry o kształcie kulistym

Konar-nie słyszałem nic o tamtej sekcji.Jeśli chcesz dobrą stójkę,to u Marcina Parchety masz Muay Thay.

edit.Masz ciekawe arty w podpisie

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-04-09 12:08:12

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Daleko mam do Prachety bo to aż krzekowo a ja mieszkam na wałach. Flexa mam obok w sumie 20min spacerem. Slaby no bo teraz ćwiczę bjj i pierwotny plan był taki aby po 3miechach bjj dorzucić MMA, ale średnio mi się BJJ podoba ;> I tak myślę czy od razu coś stójkowego nie wrzucić..., bjj wydaje mi się mało praktyczne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium