SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słaby po puszczy bukowej śmigasz? no ja też dziś sie cały dzień relaksowałem, pierw na dworze potem (teraz) siedze w domu sie lenie, a matura tuż tuż czeka mnie cieżki tydzień

btw mam do sprzedania rękawice bokserskie Espada 10oz niebieskie w miare dobrym stanie, tzn używane ale zadbane, nic nie śmierdzą, troche starte w jednym miejscu i napis zjechany ale wiadomo jakto używki tanio moge sprzedać jak ktoś chce kupić albo zna kogoś kto by chciał dawać znac na @

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-04-25 20:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dziś akurat mało w Puszczy jeździłem,ale w miarę często tam jestem,bo mam ją prawie pod nosem.Byłem z kumplami najpierw nad Miedwiem,potem lasami i skrajem Puszczy Bukowej pojechaliśmy na działki niedaleko oś.Bukowego,tam grill,lenistwo,a później kilka kilometrów jazdy do domku i dzień szybko trzasnął.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh na bukowym sie dobrze grilluje/ogniska robi, wogóle każdą impreze na bukowym jakoś tak przez mgłe wspominam

Ja jak jeździłem rowerem to głównie las arkoński (bo mam pod nosem) ale kiedyś raz sie tam wybrałem, dobre trasy macie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Źle wspominam Bukowe bo poznałem dziewczyne, której znajomi nogi mi mieli łamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
połamanie nóg to pikuś w porównaniu do niektórych 'znajomych'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
jop, ale no gruba sytuacja :D Taki mały dżołk zrobli mi wspolokatorzy poznali mnie z dziewczyna, ktorej kazdy byly chlopak ma uszczerbek na zdrowiu za zlmanie serca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
how how how

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
elo

ja tam biegam, bo na rowerze to bym musiał za dużo kilometrow robic

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja planuje w wakacje sie wziąć za bieganie i robienie kondycji bo krucho u mnie z tym jest jak na razie chce wrócić do siłowej formy sprzed przerwy, a nawet troche podwyższyć wyniki jak sie da i cykl na siłe teraz jade. Z resztą moje kolano jeszcze neizbyt na bieganie jest przygotowane, ale z ciężarami już moge ćwiczyć. Btw właśnie wróciłem z siłki, co do tego Shocka właśnie wielką wade zauważyłem, nie mam apetytu po treningu, tak to zawsze potreningowy jak wilk wcinałem, a po dwóch porcjach tego zauważyłem że strasznie ciężko mi wepchnąć w siebie cokolwiek po treningu. Myśle że pare ostrzejszych treningów i wróci apetyt do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ja biegam od prawie 3 tygodni dopiero regularnie, to jakimś tam maratończykiem nie jestem, ale już coraz większe dystanse robie. wcześniej biegłem 2km, potem z 5 min przerwy i powrót, teraz to nha raz biore i za***iście się czuje bo takim biegu taki dowartosciowany

a jak tam pompa, dalej pierolniecię po tym Shocku jest????

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium