SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 185739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Hmmmm gdzie to ja byłam ze mnie nie było...no niech no sobie przypomnę,hmmmm. Miałam(mam) codzienną trasę szkoła-praca-dom-szkoła-praca-dom dlatego ciężko mi wygospodarować czas na siedzenie na necie a tu i tak jakoś tak cicho czy coś...

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
No cicho jest bo Ciebie nie ma. Po co faceci maja ze soba gadac.

Dobrze mowie chlopaki?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
A po co mają gadać ze mną?
ja jestem anavailable

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Z fajną kicią zawsze fajnie pogadać .
Zresztą wyboru wielkiego nie mamy, bo największy kocur w mieście (RaBe) jakoś zanikł. Mam nadzieję, że nie popadł w depresję związaną z tym, że na jego terenie pojawił się gość większy od niego (bynajmniej nie siebie mam na myśli ).

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Moze z Niemiec ktos przyjechal...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Nie, ponoć pojawił się jakiś mistrz Wszystkich Galaktyk w wyciskaniu wszystkiego i nawet bokiem ledwie do Buldiego wchodzi. Twilq pewnie zna szczegóły...

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
mialem okazje go widziec na ttreningu...spory chlop.

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Hard-fajna kicia jest tylko w avatarze
A jeśli chodzi o Mistrza wszystkich galaktyk blablabla to fakt-możliwe że mnie widzieliście A najczęściej wyciskam sok z pomarańczy.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Az tak przytylas?!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Witam.
No nareszcie cosik się ruszyło na naszym "rodzinnym" spamerze
Nie dziwię się że jest taki zastój. Sam nie mam teraz za wiele czasu na "spamowanie", w napiętym grafiku ciężko znaleźć chociaż odrobinę wolnej chwili dla Sióstr i Braci ze Spamowej Wspólnoty

Co do Rafała to Hard ma pełną rację, w Buldim pojawił się jeszcze większy koleś od naszego brata Rafała (i nie mówię tu o żadnym Oktoberfestowym koneserze, tylko o iście Colemanowsko-Cutlerowskim jegomościu). Widząc że tytuł "Największego Buldoga w Buldim" odchodzi bezpowrotnie, Raf mimo silnej psychiki, rozkleił się, powiedział że rzuca wszystko w kąt (dokładnie powiedział " W ****u") kończy karierę i zamyka kramik z odżywkami. Szkoda chłopaka

Bardziej na serio jednak, gadałem gdzieś z tydzień temu z Rafałem i powiedział że (podobnie jak my wszyscy z resztą ) obecnie nie ma za dużo czasu na zabawy internetem. Rafał wraca właśnie do ostrych treningów, do tego dochodzą pewnie interesy (dwa sklepy na głowie), studia, oraz grono wiernych fanek (dla każdej przecież trzeba znaleźć odrobinę wolnej chwili ) dlatego nie ma za wiele czasu. Zobaczcie chociażby na stronę www.borysiuk.com -ostatnia aktualizacja 29.08.2006 r.

Nie wywołuj Wilka z lasu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium