SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - BAN POST DYSKUSYJNY, W 100% TRENINGOWY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28374

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
duzo kaloryczne sa tluszcze ale te spowalniaja metabolizm

zwieksz czestotliwosc posilkow (ale nie czesciej niz co dwie godziny) i męcz, po niedlugim czasie przyspieszy Ci metabolizm i bedziesz miescil, znam bol

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-02-13 08:25:55

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4502
dzi:
dzieki za odpowiedz z poprzedniej strony - o to mi chodzilo sog duchowy
A cwiczyc teraz nie moge bo na bramce pare butelek na tyl glowy przyjalem i tyle ze mnie zostalo =>
Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
ja mam strasznie szybki metabolizm, zalozmy, ze zjem obiad - 15 - 45 minut i obiad oddany.

Planuje cos dodac miedzy obiadem a kolacja.
Okolo godziny 18:30 bylby ten posilek.
Lecz nie wiem co sobie jesc.
z 700 kalorii by sie przydalo :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
rozpisz diete poki Wodyn nie patrzy

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> ja mam strasznie szybki metabolizm, zalozmy, ze zjem obiad - 15 - 45 minut i obiad oddany.

Tak dla uscislenia. To co oddajesz to jeden z poprzednich posilkow
a nie to co zjadles pol godziny wczesniej. A oddajesz zaraz po jedzeniu,
dlatego, ze zarzucenie nowego zarla na ruszt pobudza ruchy jelit,
ktore wypychaja to co Ci zalega.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
dzi,
diete mam rozpisana, wszystko ladnie kolorowo, ale w praktyce juz jest gorzej. Z kilku powodow (m.in z tego powodu, ze nie zmieszcze w danej chwili juz nic wiecej) nie zjadam dziennego zapotrzebowania. ( jem jakies 75-80% )

Ja juz nie wiem co mozna codziennie zajadac, jest w miare taniego, szybkiego w przyrzadzeniu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
700mb
Wlasnie dlatego dzi pisał żebyś tu podał tą diete, żeby Ci pomóc konkretniej,coś ewentualnie podmienić.
Radę ogolną już też dostałeś:tłuszcze! Bez szczegółów ciężko coś więcej doradzić.
No chyba że gainer, ale to żadne rozwiązanie jeśli się nie zna diety

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
dawaj 700mb rozpisz jak i co dzisiaj zjadles

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-02-13 22:45:22

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
dzieki za chec pomocy !
Dzisiaj bylo tak troche chaotycznie z tym jedzeniem.
- posiadam tez gainera, ale odstawie go bo mam braki w diecie to i tak gainer duzo nie da.

Sniadanie:
*Szklanka mleka 3%
*Nestle Frutina (gdzies tak 1/3 paczki) zalane mlekiem


Obiad: (tutaj nie wiem ile dokladnie jedzenia nakladam)
*Ziemniaki 150-200g ?
*piers z kurczaka - 180-250g ?
*surówka (rozne warzywne) - 100g
czasami dojda jakies pieczarki, sosy, inne surowki, warzywa etc.


Kolacja:
*5 bulek (zazwyczaj jadam chleb razowy) z salata, szynka drobiowa/wieprzowa, pomidor ewentualnie zolty ser
*twarog poltlusty/chudy troche polany miodem ( 100 gram twarogu, z 6-7 lyzeczek miodu ? )


Nie podalem wagi produktow no bo sam nie wiem ile to dokladnie jest, gdzie niegdzie dalem w przyblizeniu lub teoretyczna wage.


Tak wiec sa to 3 posilki, a wiec nie ciekawie.
Jako czwarty posilek, po silowni a przed kolacja chce dodac woreczek bialego ryzu. tylko jak to jesc ? na slodko ? jakies przepisy ?

Mam tez malo tluszczy, wiec moze ich dodac ?
Z arkuszu Vitalmax wychodzi mi:

ŁĄCZNA ILOŚĆ KALORII - 2092 ( po uwzglednieniu 100gram ryzu)

USTALONE DZIENNE ZAPOTRZEBOWANIE - 2314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Przeciez Ty jesz 3 posilki!

Podpowiedź: nie jedz takich duzych. Zauwazylem ze rozbijanie na mniejsze zmniejsza uczucie zapchania. Sumarycznie w ciagu dnia jem wiecej gdy jem mniejsze posilki co 2 godziny. Od tego zacznij. Mozesz nawet wziac, kazdy z posilkow ktory wypisales podzielic na dwa i jesc to co dwie godziny.

Te 800 kalorii to jest dodanie dwoch malych (np dwie bulki) posilkow do tego co masz.

Ja po pierwsze dodalbym "kanapkowe" drugie sniadanie. To by juz zalatwilo sprawe. Do tego rozbicie na mniejsze kawalki i wywalenie bulek z wieczora i masz dobra diete.

Ile wazysz? Bo zapotrzebowanie masz raczej male.

Tak w ogole to przy okazji zauwazylem ze udalo sie Tyce usunac swoje posty z forum (w tym "10 przykazan zywieniowych" ktore chcialem polecic). Szkoda.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-02-14 09:55:35

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bujam sie ;)

Następny temat

Potrzebny mi plan najlepiej dzis! :))

WHEY premium