SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - BAN POST DYSKUSYJNY, W 100% TRENINGOWY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28450

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
jeżeli ktoś oczekuje nie wiadomo jakich efektów od treningu i ich nie osiąga to się dołuje
lepiej wyznaczyć sobie cel realny do spełnienia , nawet troche zaniżony i pozytywnie się rozczarować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
techno_boy, jakos ciezko mi uwierzyc...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
Co do poglądu że ciężary hamują wzrost, to myślę że jest to spowodowane tym, że ciężarowcy olimpijscy rzadko przekraczają 175cm wzrostu - ale nie przez to że trenują od załóżmy 12 roku życia tylko po prostu powyżej tej wysokości trudniej o dobry wynik - wszak trudniej podnieść sztangę na 190cm niż na 170.
Tak samo jak koszykarze, każdy może dobrze grać w kosza ale zawsze wyżsi będą mieli lepiej niż niscy choćby umieli to samo
no i później takie mohery mówią że nie urośli przez ciężary, bo to na chłopski rozum
np. Naim Suleymangulu - uznawany za najlepszego ciężarowca wszech czasów i nie mający więcej niż 150cm (gdyby nie dźwigał miał by pewnie tyle samo)
http://video.google.pl/videoplay?docid=4506063090049148935&q=weightlifting 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
dzi ja tez nie moglem uwierzyc. Ale od paru dni tak mam :-/ A cele do spelnienia mam jak najbardziej realne (34 w bicu do wakacji jak narazie) wiec to tez nie problem... moze zimowa depresja... trzeba liczyc ze samo przejdzie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
TECHNO, POTRZEBUJESZ WYGRYWAC BY BYC MEZCZYZNA.

WYGRYWAC!

TESTOSTERON SAM SIE PODNOSI.

PRZEGRYWASZ A OPADA, OPADA I MASZ MNIEJSZE SZANSE NA WYGRANA

BLEDNE KOLO!

PO PROSTU STAWIAJ SOBIE TAKIE CELE ZE ZAWSZE WYGRASZ(JAK DZI ) , A TECIA BEDZIE POD DOSTATKIEM.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
hahah dzisiaj zrobilem pewna rzecz, ktora mozna uznac za "wygranie" w pewnym sensie i faktycznie odrazu lepsze samopoczucie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sęk w tym ze to musi byc powtarzane ciagle!

Nawet jesli gra komputerowa ma stopnie trudnosci to lepiej przejsc ja kilka razy na coraz trudniejszych LEVELACH niz probowac na sile raz a mocno!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co zrobić? Mam doła... po efce, czy po diecie niskowęglowodanowej nie wiem kurva... ale ****owato się czuje, moje życie jest *****skie...

Shit madafaka.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2007-01-25 23:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
kurva
2 tydzien na efce
i tez mam humory jak baba w ciazy
lub gorzej
z min. na min. z dobrego, na grobowy
bez powodu
efiii

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na scorchu niby pisze, że działa przeciw depresyjnie, ale ile w tym prawdy to nie wiedza nawet najstarsi Górale... .

Ale już kończe tą redukcje i teraz leanbodymass jak to FU pisze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bujam sie ;)

Następny temat

Potrzebny mi plan najlepiej dzis! :))

WHEY premium