SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - BAN POST DYSKUSYJNY, W 100% TRENINGOWY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28377

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
dzis zrobilem sobi taki ogolnorozwojowy trening nog(wczesniej nie cwiczylem nog bo dlugo godzinna stojaca praca,bo nie bylo kiedy [bo zupa byla za slona taki lol]a moze porostu mi sie nie chcialo).wkazdym badz razie do domu ledwo doszedlem nie mowiac nic o schodach,az ma sie ochote powiedziec ze byl to pierwszy i ostatni raz ale mysle ze az tak zle nie bedzie za tydzien znow je zaatakuje bo wiem ze warto pozdro

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to własnie ten cały urok treningu nóg- czujesz prawdziwe zmęczenie.

jak 1 raz je skatowałes ostro, to zakwasy na 2 dzien takie bedziesz miał ze sie nie ruszysz.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
zakwasy lol juz juz sie ciesze na sama mysl a teraz ide sie polozyc oczywiscie z nogami w gorze i odpoczac pozdro

to wyzej pisalem wczesniej ale ze wzgledu na to ze nikt nie napisal postanowilem go edytowac i zapytac sie o cos
wiec mysle sobie tak
nogi -uda-
przysiady ze sztanga na plecach 6 *10

martwy ciag na prostych plecach 4 *10

lydki -
wspiecia na maszynie siedzac 4 *20

czy dobrze to wykombinowalem jak myslicie


Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-01-27 18:17:41

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
martwy ciag na prostych plecach?!
Brak progresji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
na prostych nogach mala pomylka
wiec zwiekszac ciezar i zmiejszac powtorzenia powiadasz

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Tak, na przyklad przysiady 15/12/10/8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
oki dostosuje sie dzieki. a reszta znaczy cwiczenia moga byc czy cos jeszcze zmienic ale na poczatek to wydaje mi sie git po jakims czasie mysle ze doloze cwiczen

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
zrobic przysiad 4*tu progresja
martwy 4*10
wykroki 4*15,12,10,8
lydki 4*20

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Przysiad/Martwy progresja reszta bez, chociaz lydki tez moga byc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bujam sie ;)

Następny temat

Potrzebny mi plan najlepiej dzis! :))

WHEY premium