SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKENI I podsumowanie str 40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To nakręć filmy, wystarczy postawić aparat na ławce, albo poprosić kogoś.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Skeni tutaj toczyła się rozmowa nt białek https://www.sfd.pl/Suple__rekomendowane_przez/dla_Ladies_SFD-t692176-s28.html mnie to pomogło w wyborze

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-01-28 11:30:48

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skeni na prawdę ciezko doradzac w temacie biłek, kazdy ma inny smak i inne mozliwosci jest pot podwieszony i tam laski wpisuja co lubia wiec mysle ze mozesz probowac
a na plecy rób wiosło półsztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
mika, obli-dziękuję!
zamówię sobie whey treca na próbę

muszę spróbować z półsztangą powiosłować, w ogóle z założenia miałam robić to hantlami, ale lepiej się czuję z sztangą

dziś do posiłków:

szpinak, do ostatniego mrożonka kalafiorowa i 3 ogórki konserwowe
wyrzucam marchew-z bólem serca, bo jadam jej bardzo dużo, ale cóż, pora skupić się na lepszych źródłach węgli i polubić zielone warzywa
....tylko że z tych poza strączkowych, które lubię to dużej fantazji nie będzie


+standardowa suplementacja


poza jedzeniowo:
dokusza mi ostatnio kręgosłup lędźwowy
tydzień temu byłam u osteopaty, jest lepiej (tzn. wtedy coś mi przeskoczyło i czułam straszny ból w dole pleców i biodrze), ale nadal czuję "napięcie" w tej okolicy....
sięgając do rozsądku i analizując moją troskę o właściwą postawę na codzień-czasami wydaje mi sie, że przez te 2h na siłowni mój kręgosłup jest bardziej bezpieczny niż przez resztę dnia
szczególnie mój sposób siedzenia woła o korektę





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
trening:


OBWÓD 1.

KLATKA PIERSIOWA
1.wyciskanie sztangi na ł.dodat. 3x12 22kg ost. powt. z asekuracją, ostatnio zrobiłam 10powt. z 25kg-dziś ręcę bezsilne
2. wyciskanie hantli z rotacją na ł. prostej 3x12 7kg

NOGI
1. prostowanie obunóż siedząc (różne kąty) 3x15 18 kg 2 kg więcej niż ostatnio, ale następnym razem od 20kg zacznę
2. spacer-wykroki z sztangą na karku 3x15 szt.?kg+ 9kg tu + 2kg również

BARKI
1. wyciskanie na maszynie szeroko 3x12 4kg
2. wznosy sztangi łamanej podchwytem do przodu 3x12 szt. bez obciąż. dodatkowego

TRICEPS
1. prostowanie sznurkiem przy wyc. stojąc 3x12 17kg
2. prostowanie ramion przy wyciągu nachwytem 3x12 15-16kg

POŚLADKI
1. odwodzenie w tył przy wyc. dolnym 3x20 15 kg

ŁYDKI
1. spięcia na maszynie stojąc-różne katy 3x20 15kg

BRZUCH
1. podnoszenie nóg w leżeniu na plecach na ławce 3x20
2. spięcia na piłce z hantlem 3x20 3kg


miska:


prawie że identyczna jak wczoraj
-różnica-dziś brak 3 ogórków konserwowych do kolacji, a do szpinaku wkrojony seler



obserwacyjnie przemyśleniowo
chciałoby się mieć sylwetkę fitnesek, ale nie do końca chciałoby sie podjąć wszystkich konsekwencji związanych z tym postanowieniem
kiedy zaczynam coraz bardziej poznawać ten sport, to widzę że ten sport mógłoby się nazywać dyscypliną jedzenia
te 2-3 h na siłce nic nie oznacza, jeśli z równym zaangażowaniem nie zrealizujemy "treningu" trwającego przez resztę dnia
miska wyliczona co do jednego świderka makaronu na talerzu, idealnie równe proporcje, odstępy czasu mdz. posiłkami...
coraz bardziej podziwiam i szanuję pracę osób zajmujących się dyscyplinami sylwetkowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po co tak wysoko celowac, starczy jak poprostu solidnie przyłożysz sie do treningów i w ogole będziesz jadła, na 1700kcal przy swoim wzroscie o budowie miesni nie masz co marzyc, stad te male obciążenia i niemoc cały czas.
zobacz jak rudzilla pojechała na początkum trening solidna dieta i idzie porzadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Obli, ja wiem że na ujemnym mięśni nie zbuduję
mój cały 3 miesięczny etap "masowania" na misce ok 2400kcal zakończyłam, teraz wycinam, więc stąd niższa kaloryczność
wolę takie krótsze cykle robić, niż pół roku się paść a potem pół roku redukować
mi dużo zrzucić nie trzeba, także to lekka wycinka będzie
nie chcę wysuszu, ale "pełnej" sylwetki

dziś aeroby na rowerze 30 min i konkursowy obwód na dupkę

miska:
+warzywa: szpinak, seler, kalafior, pekinka, ogórek zielony
+suplementy: magnez, tran, wit. Ci E, kozieradka, ocet jabłkowy, herbata z dziurawca, pokrzywy, sikemie lniane



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a efekt , jaki efekt tego masowania był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
w obwodach poszło-tylko co?
niebawem podsumowanie zrobię, więc zdjęcia obnażą efekt

dzisiejszy trening-chyba potrezbuję zrobić sobie-1-2 dni przerwy odpocząć i się wyspać, jeszcze mniej siły miałam niż w pn-masakra
właściwie regeneracji nie robiłam od lata chyba org. może mieć słabszy czas w końcu


OBWÓD 2 -bez szału z ciężarami dziś

PLECY
1. ŚCIĄGANIE DR. WYC. GÓRN. SZEROKO DO KLATKI 3X12 20kg
2. WIOSŁOWANIE SZTANGĄ 3X12 35kg
NOGI
3. UGINANIE NA MASZYNIE SIEDZĄC NÓG 3X15 42KG
4. MC NA JEDNEJ NODZE 3X15 10KG HANTEL
BARKI
5. ŚCIĄGANIE LINEK WYC. GÓRNEGO 3X12 5KG
6. PRZYCIĄGANIE LINEK WYC. DOLNEGO DO BRODY 3X12 26KG
BICEPS
7. UGINANIE RAMION SZT. PROSTĄ 12X3 szt.+ 5kgKG
8. UGINANIE RAMION HANTLAMI Z SKRĘTEM (Z MŁOTKOWEGO) 3X12 5KG
BRZUCH
9. PODCIĄGANIE NÓG W ZWISIE 3X15
10. ALLACHY 3X20 20KG

miska:
+stała suplementacja
+szpinak, seler, kalafior




Zmieniony przez - skeni w dniu 2012-01-31 22:51:42




Zmieniony przez - skeni w dniu 2012-01-31 22:52:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
dziś odpoczynek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawowa Sprawnosc Fizyczna

Następny temat

PLAN DO OCENY

WHEY premium