SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKENI I podsumowanie str 40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Skeni, Iza rozpisała mi kiedyś poniższy trening (cel: szersze plecy, barki, krąglejszy tyłek). Zabacz, czy Ci pasuje. A jeśli nie to napisz, czego od treningu oczekujesz, jakie masz ograniczenia, na ile dni.

trening A:
1a. MC z szerokim chwytem (dobrze szerzej niz barki) x6
1b. Romanian MC x6
1c. Sumo MC x6
Wszytskie powtorzenia bez przerwy, zmiany ciezaru itd.., tylko zmieniasz chwyt i robisz dalej (MDS). Caly obwod x4 ok3 min przerwy
2a. wypad krotki/wypad dlugi/przysiad x8 na noge (ze sztangielkami)
(to tez bez zmiany obciazenia) 2min przerwy, 3 serie
2b. uginanie 2/1 (uginasz dwie nogi wracasz jedna obnizasz przez 5sek 6x na noge 2min, 3 serie
3.wyciakanie na suwnicy nogi w gornej czesci platformy 1x100
4. 3 obwody na brzuch, 3 cwiczenia po 15-20pow.

trening B:
1. opuszczanie na drazku 4x 5 (5sek opuszczania) 90sek (chyba, że sie podciagasz?)
2. Wyciskanie sztangi skos gora 4x6-8 90sek
3a. wioslowanie sztanga 3x 8-10 60ske
3b. wycisknie sztangielek na plaskiej 3x 10-12 60sek
4. wznosy ramion w opadzie tulowia 3x 8-10 60sek
5. wznosy z opadu 3x15
6. sciaganie wyciagu gornego do klatki 1x100

trening C:
1. Push press 4x 6-8 90ske
2. potrojna seria wznosy bokiem/wznosy przodem/wyciskanie stojac 3x12-15, oczywiscie jednym ciezarem bez przerey miedzy cwiczeniami; 90sek
3a. przysiad szeroki 3x6 10 sek
3b. wypady dlugie 3x 12 na noge 10 sek (rozciagania lydek)
3c. MC romanian ze sztangielkami 3x25 2min przerwy
Do tej ostatniej serii laczonej musisz wziac dwie sztangi (jedna wez z bicepsa - do wypadow - masz ich duzo wiec nie bedzie trzeba duzego ciezaru) a MC rob ze sztangielkami w spuszczonych rekach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Agak dziękuję za tę poropozycję, czy mi pasuje-to musiałabym w praktyce zobaczyć....aktualnie realizuję mój trening na rzeźbę, przy czym ostatnio zmniejszyłam liczbę powtórzeń kosztem większego ciężaru-także przyzwyczajam mięśnie do trochę innej pracy znów

czego oczekuję? no plecy i dupka ładnie większe

wrzesień szalony mam ze względu na koniec studiów i spiętrzenie zaległości wiecznie odkładanych na ostatni moment
myślę że będę mogła pozwolić sobie na tylko 3 treningi w tyg. (choć nie wiem czy mi się uda wytrzymać z takim ubóstwem ruchowym)

dlatego też chciałabym aby były one MAXYMALNIE ŻYŁUJĄCE!!!

Z chęcią widziałabym jakieś obwody dla urozmaicenia raz w tyg. ale nie wiem co do priorytetu wybrać?



[ wczoraj dostałam @ -aż 3 w tym roku-po prostu szaleństwo!]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o trening Dzieki Aga
to go rób ładnie z kalorycznościa odpowiednia i przestań sie w koncu odchudzać bo to nie ma sensu

trening na rzezbę ??? 1700kcal...och skeni skeni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
haha, ja raz robilam trening na lekkim minusie i brzuch mi sie zapadl- patrze na foty sprzed roku. LOL.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
JA SIĘ NIE ODCHUDZAM JUŻ!

aj, bo nie mam ostatnio czasu na codzienne wypiski-kilka ost. tabel jest "ladnych", ale tak staram się jesc na wyczucie-nie zawsze sprawdzam dzień w dzienniku forumowym, ostatnio mam dni, gdzie wpadają mi małe odstępstwa od sztywnego standardu, dlatego też mój bilans tygodniowy nie tylko nie jest na minusie, a i obawiam się że na zero może czasem wpaść za dużo


ostatni przysmak: fasola z musztardą!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taaa? to 1700kcal dla osoby około 180cm to co to jest?
mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
jak pisałam-tygodniowo wychodzi "na syto"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pisz sprawozdanie z treningu bo trzeba bedzie troche docisnac cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
mam małe urwanie głowy-dziś robiłam jeszcze starym cyklem-ale tak jak od kilku dni-mniej powtórzeń więcej ciężaru

od 2 dni umieram-non stop mnie mdli-wczoraj jak zwymiotowałam to mi chwilowo ulżyło, ale dziś znów lekki ból brzucha i mdłości-masakra dziś jadę na waflach ryżowych i chałce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
nie ma co narzekać na brak czasu, tylko popracować nad lepszą organizacją trzeba

wypiski to dobry nawyk

u mnie ostatnimi czasy bez zmian mogę powiedzieć, co do jedzenia-mimo pozwolenia sobie od czasu do czasu na czekoladę czy lody oraz ogródkowe owoce mam wrażenie (ku mojemu zdumieniu przede wszystkim!) że trzymam wagę, nie wchodziłam ostatnio co prawda na wagę, ale też nie czuję żeby mi coś szczególnie przybyło

treningi-bez tego już chyba nie potrafię normalnie funkcjonować
ten, który miałam na rzeźbę, skorygowany z ilością powtórzeń i ciężarem....jakoś trudno mi sie od niego odkleić, albo też ten nowo zaproponowany trudno wchodzi

wczoraj robiłam nogi, wegług tego co zaproponowała agak-jakoś tego nie czuję, albo zwyczajnie marudzę



wypiska z dziś:

trening-barki i brzuch

1. wznosy hantli bokiem stojąc 4x8 5kg
2.wznosy hantli przodem podchwytem stojąc 4x8 5kg
3.przyciąganie sztangi łamanej wąsko do brody 4x20kg
4.arnoldki 4x8 8kg

1. spięcia na skosie z krążkiem 5kg, 4x20
2. podciąganie nóg w zwisie 4x15
3. spięcia piłka 3x20
4. allachy 3x15 z 20kg


jedzenie:

1. 3 jajka, razowiec, olej lniany, pomidor
2. ryba po grecku
3. ryba po grecku
4. mielone z makaronem razowym i pomidorami, jabłko
5. twaróg z warzywami+jabłko
6. warzywa gotowane, karkówka

jem na wyczucie, nie zawsze liczę-m/w wiem na ile mogę sobie pozwolić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawowa Sprawnosc Fizyczna

Następny temat

PLAN DO OCENY

WHEY premium