SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dobry sposób na polepszenie apetytu dla niejadków :D Ja wolę już wypić i nie zamulać, raz na jakiś czas przejdzie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Dokładnie hehe co do tego na drzewie to nie na imprezy gdzie będzie trza tańcować i hulać do rana ;) Ja jestem tego zdania, że raz do roku można sie zresetować i u mnie zawsze wypada sylwester ;) ( od 4 lat ) :D bo ogólnie tam w wakacje jakieś piwo czy coś wpadnie ;) Lecz w te wakacje był problem bo okres przygotowawczy był :D Pojemników nie biore bo żarcia będzie dużo i dobre ( bo ja robie zakupy hrhrhr ) więc będzie dużo z myślą o mnie a osoby które tam będą tez lubią pożywnie zjeść :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a to ja się wybieram na domówke, tańców raczej nie będzie, chociaż to też zależy od sprzętu, jest chyba 2000 odmian a każda nieco inną fazke do głowy przynosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no ja też domówka Ale towarzystwo które mało co pije i każdy w tego sylwestra sobie pozwoli odmiana jest jedna 40%, ale fazy różne ueheuheuueh:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
W sumie dobrze masz ze towarzystwo ,ktore nie pije. Moje chociaz raz na miecha gruba faza a w wakacje po 3 dni wtygodniu faza a ty siedzisz jako jedyny niepijacy albo pijesz raz na 2 tyg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Creative akurat z tymi co robie sylwestra rzadko piją na codzień ogólnie w środowisku co sie obracam to często zasiadają z piwami itd ;>Ale jakoś mi to nie przeszkadza ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w takim towarzystwie być nie przepadam - ciężko się niepijącemu z takimi osobami czasem dogadac

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-12-20 22:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Ja już nie piję ze 4-5 lat praktycznie nic, ale jak jesteś po sezonie, to pewnie nawet nie byłoby problemem wypić te parę piw na sylwestra. Większy problem z ogarnięciem tego psychicznie, jak sobie powiedziałem, że nie piję, to po takich paru piwach już bym widział jak mi forma spada hahah

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Amber872.
Ja w takim towarzystwie być nie przepadam - ciężko się niepijącemu z takimi osobami czasem dogadac

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-12-20 22:22:07


Racja, trzeźwy się z pijanym nie dogada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bardzo miło widzieć takie zdrowe podejście do diety w okresie świątecznym/ sylwestrowym NAWET u zawodnika !;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łukasz Walkiewicz DT

Następny temat

DT by SOIR

WHEY premium