SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Odnośnie treningu 21x21- sam wa sobie trening bd ciezki, przez objętość i stąd pewnie te domsy. Ale czy przy pierwszej serii bd mial tyle sily ile w ostatnich, zeby cwiczyc tak perfekt jak to bylo w tych wczesniejszych? No chyba, ze to nie ma znaczenia. Moim zdaniem trening prowadzi do upadku mięśniowego ;d Hekade, biore wszystko na chlopski rozum, mogę sie mylić wiec liczę, ze wszystko mi objaśnisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Tak, tak, bez celowy i nie efektywny... :/
Z takim tokiem myslenia kazdy trening jest bez celowy...


21x21 to polaczenie duzej objetosci w wysoka intensywnoscia, po prostu cos innego.
Nie dasz rady tak cwiczyc caly czas bo sie zanudzisz na smierc ale jako oskocznia od banalnej piramidki w 4seriach zda egzamin.

A wyprosty dlatego ze nie dasz rady zrobic ta metoda sumiennie siadów

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-01-10 09:41:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki trening to tak jak napsiales jako odskocznie mozna imo zrobic :P
Nie jest bezcelowy bo jakis cel zawsze jest, ale jaki bedzie w tym przypadku? Raczej nie hipertofia %) "Podstawy" zawsze musza być, tymbardziej zeby zwiekszac ilosc tk. miesniowej, i tak jak napisala Laura domsy to nie wyznacznik dobrego treningu. Pompa tez nie bo mozna zrobic xxx powt i tez miec mega pompe %)

Zmieniony przez - wiktor.grybos w dniu 2015-01-10 12:36:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Widze, że temat 21x21 sie rozwinął ja powiem, że ciężko każdemu dogodzić akurat 21 serii jednego ćwiczenia nie miałbym wql ochoty robić to po pierwsze. Ale moim zdaniem jakąś odskocznią może być i wątpię by wpłynęło to negatywnie na daną partie.
Ja teraz na nogi tez będe wykonywał 50 serii na treningu nóg wiem dużo dużo, ale ktoś kto ma ponad 60 lat teraz tak katował podobnie nogi a do dzisiaj ma prążki i udo naprawdę konkretnie wygląda i nabite mięsem. 10x10 to też trening niektórych sprinterów i pływaków na krótkich dystansach ;) A dzis ide sobie spokojnie dziabnąc klate i troche tricepsa od poniedziałku dostane reszte planu na pozostałe partie narazie ułożony plan na nogi został
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafał ja jak pierwszy raz zobaczyłam te nogi to szczena i opadła do samej ziemi!
Czekam na rozpiskę pozostałych partii - coś czuję, że będzie ciekawie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Z ciekawosci, mógłbys zdradzic kto rozpisuje ci treningi jezeli to nie tajemnica, oraz jezeli bedziesz dawal nogi jako priorytet to inne partie bedziesz traktowal po macoszemu czy liczysz ze tez je poprawisz? mozesz to troche bardziej opisac? z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Tylko Wiktor patrzysz zbyt ogolnikowo, okej nie masz nog, nie roziwniesz ogromnych kopyt wyprostami w metodzie 21x21 ale jesli chcesz poprawic separacje albo jedna z poszczegolnych glow to ta metoda moze zdac egzamin, nie musi ale tez nie mozna napisac ze jest nie efektywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, a my rozmawialismy o ogolnej rozbudowie NÓG dlatego napisałem, że wg mnie to bez sensu.
Btw, sam czasem robie 100+powt w serii, ale one napewno od tego nie urosną :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Doris- a jak go pierwszy raz robiłem to zbierałem sie na czworakach ( na poważnie ) jak w aucie sie zasiedziałem po treningu to później naprawde wielki problem z niego wyjsc miałem :D

Amos - pierwszy raz pod skrzydła wziął mnie J.Szymański ( NAJLEPSZY TRENER ) i to u niego zostałem i zmieniać nie ma potrzeby jakiejkolwiek. A co do moich nóg to je poprawiam a reszte zostawiam troche na bok i nie wiem czy urośnie góra bo zbytnio mi nie zależy teraz aż tak na niej moze jedynie troche gęstości by nabrała, ale pierw nogi muszą nabrać rozmiaru i gęstości bo są liche

Cvkdbz - dokładnie moim zdaniem uderzenie czasami mocniej z cięzarem albo mocniejsza intesywnością napewno wpłynie jakoś korzyście na jakąś dana głowe uda ;>

Wiktor - 100 powt to ja jedynie na łydki robiłem :D



Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2015-01-10 20:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Rafał nie żałuj sobie !! dowal jeszcze z 10x10 wykroków na noge bardzo ciężki trening ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łukasz Walkiewicz DT

Następny temat

DT by SOIR

WHEY premium