SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Muczakos94
i za skore się mogę chwycić więc myślę, że idzie w dobrym kierunku ;)


brzmi dwuznacznie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
BlackBolt
Muczakos94
i za skore się mogę chwycić więc myślę, że idzie w dobrym kierunku ;)


brzmi dwuznacznie :D


Jak się ktoś doszukuję drugiego dna to na pewno ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Doris - tak jutro impreza dla górników a cała rodzina górnicza ;) Więc oni będą mieli golonka itd :D A siostra zrobi mi fit burgera ( a to że ma talent do robienia takich rzeczy ) to aż nie moge sie doczekać aparat pewnie zabierzemy więc zdj tego smakołyka zrobie :)

blackbolt - no wiesz co... :D hhehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie wiedziałam, że masz siostrę ;)
No tak, jedni mają talent do robienia fit burgerów a inni do robienia formy ;)
Udanej zabawy już na jutro w takim razie życzę. Rób zdjęcia, baaaaaaaaaardzo dużo zdjęć najlepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Doris.K
BlackBolt
Muczakos94
i za skore się mogę chwycić więc myślę, że idzie w dobrym kierunku ;)


brzmi dwuznacznie :D


Jak się ktoś doszukuję drugiego dna to na pewno ;)


a wcale nie szukałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010

Dziś kolejny dobry dzień i trening ;) Jak narazie wszystko idzie zgodnie z planem metabolizm sie nie zamula wręcz
przeciwnie chce jeszcze więcej, ale nie napalam sie i zamule go troche proszkiem zaniedługo. A jak już to nie starczy
to napewno ryżu dojdzie do 200g. na posiłek
Doris - postaram sie zrobić zdjęcia golonka które będą szamane przez rodzine:D bo to zawsze apetycznie wygląda;D



1. 200g płatków owsianych, 350ml białek, 100ml zółtek, 40g iso + 7g siemie lniane + 2 jabłka.
2.3.4.5.6 - 170g ryżu + 100g piersi + 150g ogórka zielonego + pomidor 50g + ogórek kiszony 50g + 10ml oleju lniany.
7. 200ml białek + 30g iso + 50g orzechów włoskich + 50g płatków ryżowych

podczas dnia zaczyna mnie między posiłkami chwytać głód nie chce narazie dodawać niczego czekam na MASS SHOCKERA
i białko i podczas dnia dodam to jakoś miedzy posiłkami. Napewno po treningu i jeszcze 2razy podczas dnia gdzieś
Proszek dodam :>



Barki
Wyciskanie sztangi za głowy stojąc 4 serie 12 powt
Wyciskanie sztangi przód 4 serie 10 powt
unoszenie hantelek na bok w opadzie 5 serii 20 powt
unoszenie hantelek na bok stojąc 4 serie 15 powt
wyciskanie hantelek 3 serie 6 powt
arnoldki 3 serie 12 powt



Aminokwasy 20g przed / 15 g po
RELOADER podczas treningu 25g
Po treningu 40g hydro + 60g gainera.
Jeszcze przed treningiem doszła agmatyna/citrumal/aakg
a po treningu glutamina w dużej ilości i leucyna i hmb ( 30g glutaminy, 10g leucyny i 20g hmb )









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Nie masz gazow od takiej ilsoci zarcia? Do kiedy planujesz mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Creative - nie mam ponieważ z osobą co się konsultuje w sprawie treningu itd poleciła mi Herbate verdin fix.
piłem zieloną to właśnie miałem czasami gazy i dziwne uczucie nawet na redukcji od wtorku tamtego tygodnia pije właśnie
cały czas rano i po ostatnim posiłku verdin fix ( herbata droga ) lecz w kaufie była ostatnio promocja po 4.99zł.
do tego jem sylimariol i tabletki na trzustke. Bo wiadome jest że podczas wchłaniania dużej ilości pokarmów to wątroba i trzustka potrafią sie zmęczyć głównie wątroba która pomaga trawić całe żarcie.
A dziś omlet ( jajka zmixowane z płatkami ryżowymi ) zalane białekiem iso orzechowym + orzechy + łyżka walden warmsa karmelowego i zalane mlekiem sojowym mmmmmmmmmmmm niebo w gębie :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
podwójny post lag ;(

Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2014-12-03 22:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jaka grafika uu, a pojesc to lubisz xd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łukasz Walkiewicz DT

Następny temat

DT by SOIR

WHEY premium