SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78268

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rokko
bdb nagranie no i forma elegancka Te tank topy świetnie wyglądają


Dzięki, sama wybierałam ;D

Brownie 1 kawałeczek bo to nie moje kubki smakowe, bułeczki słodkie - kilkaaaaaaaa (mooooje kubli smakowe), bułki z serem no i ten nieszczęsny łosoś z makaronem i serem - pierwszy raz chyba nie dojadłam dania głównego ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Widzę, ww ścięte mocno, białko delikatnie w dół tłuszcze do góry. Cały czas obserwuje i notuje, ciekawy jestem jak ci to wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Forma na żywo prezentuje się jeszcze lepiej! A wegli masz mniej ode mnie wiem ze nadrabiam B i T ale przy takich aerobach musisz być mega głodny? Wytrzymujesz do kolejnego posiłku bez problemu? Czy nerwowka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafał odlicza sekundy od posiłku do posiłku. Godzinę przed następnym kręci się już po kuchni z niecierpliwości - aczkolwiek, że tak powiem - rozumiem to doskonale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Dziś już 0 węgli ;> prawie 5g tłuszczy na 1kg i 2.4g białka na 1kg. ale ogromna ilość warzyw do tego dochodzi 6kg :D dlatego dziś nawet glowy ani ochoty na wypiske nie mam jutro nadrobie i Sylwia tobie też tam opisze odkwaszenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ile tak będziesz ciągnął mniej więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
jutro jeszcze bez węgli i w czwartek ;) w piątek juz powoli wyrzucam tłuszcze wyrzucam białko i dodajemy stopniowo węgli a warzyw nie odejmuje do środy :) Od środy ino ryż i 500g piersi zostanie czyli 4 dni przed starem :> A ile ryzu wyjdzie to lustro mi powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wiesz co robisz - będzie dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Wygląda na skomplikowana operacje ale widać ze masz to opanowane do perfekcji. Nic tylko trzymać kciuki za Ciebie!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łukasz Walkiewicz DT

Następny temat

DT by SOIR

WHEY premium