SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporo sobie niektórzy fachowcy życzą a dwa trafić na dobrych to też łatwo nie ma

Doris przypomniałaś mi o tych chlopakach do wzięcia i na wspominki o tym już chce mi sie śmiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba- przecież ja to CICHO napisałam !
Amber- Widzę, że lubimy To samo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010

Witam czas mi leci tak szybko, że powoli nie ogarniam ;d wstaje rano wychodze jestem w domu i j** 22..
jutro i pojutrze robie totalny odpoczynek wiadomo siłownia wpadnie, ale Ani remontu, ani pracy nie ma
trzeba odpocząć więc weekend regeneruje baterie na znów szalony tydzień :D Tyle dobrze, że przy takim
aktywnym tygodniu forma sie poprawia micha trzymana 100%. I ww dodam na dniach bo juz czuje ssanie podczas Dnia
5 posiłku zdjęć nie mam kiedy zrobić, ale jutro pokaże jak sobie tuńczyka serwuje :D

a co do tych fachoców to ani słyszeć o nich już nie chce poprzewracało sie im w głowie ;) wole 1-2 miesiąca sie pomęczyć
a mieć zrobione lepiej od tych pseudo " fachowców " a mieć 11 tyś w kieszeni bo niby tyle by to wychodziło..
gipsowanie/szlifowanie/panele/kafeli/ w łazience trza wode inaczej poprowadzć itd roboty jest, ale nie na 11 tyś.



1.8 jajek( 4 zółtka ) + 100g owsianych + 7g sieme lniane + owoce + 30g whey'a ;)
2.3.4 - 170g piersi + 100g ryżu + warzywa + olej lniany 10ml
5. 150g makaronu + 130g tuńczyka + warzywa + olej lniany 10ml
6. 6 jajek + 40 owsianych + 40g orzechów i z 20g wheya




Triceps + Biceps
Wyciskanie francuskie 4 serie 6 powt
Prostowanie reki z hantelką do ucha 3 serie 12 powt
Prostowanie linek w dół 5 serii 20 powt + pompki na poręczach z cięzarem ( 10kg ) max powt.


Uginanie ramion na ławce skośnej 4 serie 10 powt
Uginanie ramion ze sztangą szeroko 4 serie 10 powt
Uginanie ramion na modlitewniku hantelką młotek 5 serii 20 powt.






Aminokwasy 2:1:1 ( 20g przed / 20 g po )
podczas dnia 40-60g gluty
4g hcl i tri kreatyny z UNS'a przed i po treningu





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Dobreee ogórasy fajny konkretny trening !

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie wiem czemu tak się dziwisz tą ceną. To normalna cena jak za taką robotę. Każdy ceni sobie swoją prace i chce zarobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mieszkanie daleko od rodzinnego gniazdka?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
O jacie moje ulubione połączenie! Kura, ryz biały i ogórek zielony! Brakuje jeszcze kukurydzy :D dla mnie jedno z lepszych Combo :-@ a co do mieszkania- większą satysfakcją jest mieszkać w miejscu, gdzie nie było typowych fachowców i wszystko zrobiło sie samemu ;) masz przynajmniej pewność, ze wszystko zrobione jest do porządku a nie byle jak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
I jak coś się zepsuje to nie obwiniasz wszystkich innych dookoła tylko możesz mieć pretensje jedynie do samego siebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010

Seba - no troszke mnie dziwi i jednak wolałem sie wprowadzić miesiąc później / 2 miesiące a mieć te 11 tyś
i naprawde napewno dokładniej zrobione.
Doris - nie daleko można powiedzieć w tym samym mieście :>
Adkens - taki goły pusty omlet ci sie widzi:D?
Laura - to napewno też większ satysfakcja będzie, a co do ogórków to też mi smakują
jeszcze jak chwile przed zjedzeniem troche sie posoli:D
Doris - haha nie robiłem sam więc zawsze na kogoś sie zwali:D

Jutro rusza poniedziałek wreszcie cała rozpiska treningu będzie troche bardziej luźniejszy czas
kamerka też jest w rękach więc jutro coś trzeba nagrać i wrzucić tutaj ;)



1.8 jajek( 4 zółtka ) + 100g owsianych + 7g sieme lniane + owoce + 30g whey'a ;)
2.3.4 - 170g piersi + 100g ryżu + warzywa + olej lniany 10ml
5. 150g makaronu + 130g tuńczyka + warzywa + olej lniany 10ml
6. 6 jajek + 40 owsianych + 40g orzechów i z 20g wheya




BRAK :D






Aminokwasy 2:1:1 ( 20g przed / 20 g po )
podczas dnia 40-60g gluty
4g hcl i tri kreatyny z UNS'a przed i po treningu ( w dni bez treningu rano i w południe po 4g )




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łukasz Walkiewicz DT

Następny temat

DT by SOIR

WHEY premium