SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZPIĘTKI - coś więcej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No to napieraj i to ostro a bedziesz mial klate adekwatna do swoich gabarytow

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5847
Mawashi mam jeszcze jedno pytanko! Nauczyciel wf ktory czyta pisma o kulturystyce i sam dlugo cwiczy powiedzial zerozpetek lepiej robic 0d 10 -12 i tak tez sie wypowiadaja kulturysci!!!! co o tym sadzisz?i potwierdzil mi to tym ze rozpietki sie robi na koncu i to jest cwiczenie na dopompowanie miesnia i urzezbienie go po wyciskaniu!ale rzezbe sie robi osobno!?!?!?!!?odpowiedz mawashi!

TRENING CZYNI MISTRZA!!!TRENUJ AZ OSIAGNIESZ DOSKONALOSC I DAZ DO OBRANEGO CELU!!!

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89640 na tej stronie znajdziecie moje zdjecia!!mile widziane wypowiedzi!


http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95451  A tu moja kochana dziewczynka!!!Tez mozna sie wypowiadac!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A to co ja powiedzialem potwierdzaja EFEKTY. Rob jak chcesz, a jezeli w to cwiczenie wplatamy pojecie robienia rzezby to gratulacje dla wuefisty

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra robota sog

pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5847
czyli mowisz ze to nie prawda co on mowi????????????ale on to przeczylal!w kulturystycznej gazecie!!!!

TRENING CZYNI MISTRZA!!!TRENUJ AZ OSIAGNIESZ DOSKONALOSC I DAZ DO OBRANEGO CELU!!!

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89640 na tej stronie znajdziecie moje zdjecia!!mile widziane wypowiedzi!


http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95451  A tu moja kochana dziewczynka!!!Tez mozna sie wypowiadac!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zibo--> a gdybym to ja napisal ten artykul w gazecie to tez bys uwierzyl? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rozpiętki to cwiczenie niewatpliwie izolowane. Cwiczenia izolowane czesto uzywamy do dokladnego dopompowania miesni na koniec trenngu danej grupy miesniowej. nie mylmy tego z pojeciem robienia rzezby, bo to blad.
Ale powiedz mi dlaczego mamy sie ograniczac do przedzialu 10-12 powt ?
Czemu nie zrobic progresji 10-8-6 i zobaczyc jak pracuja miesnie przy wiekszym ciezarze na rozpietkach ?

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
sog dla ciebie za kawal dobrej roboty

<=(D@rk)=[==
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 133
jaka dokladnie chodzi mi o technike jest roznica w rozpietkach a wyciskaniem sztangielek ?

Co wiedzą trzy kobiety, wiedzą wszyscy.

FRANCOISE SAGAN

Co wiedzą trzy kobiety, wiedzą wszyscy.

FRANCOISE SAGAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie. Kiedys koles na silowni powiedzial mi na silowni ze od rozpietek rozczepiaja sie miesnie klatki. Tzn na mostku. Czy to prawda??

:):):)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki(tył)jak cwiczyć?

Następny temat

Dolne miesnie klatki piersiowej

WHEY premium