SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZPIĘTKI - coś więcej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Chcesz zeby klatka urosla, czy zeby zwiekszyc sile w wyciskaniu? Podobno priorytetem jest gora klatki, wiec taki masz trening jak na tacy i jeszcze marudzisz
Sila na plaskiej w 1MP moze nieznacznie spasc, ale 2-3 treningi i wraca do normy. Moze spasc, ale nie musi. Jak sie przylozysz do treningow, oraz do wyciskania na skosie, to po poworocie do planu (swojego z wyciskaniem na plaskiej) mozesz odnotowac wzrost sily - ale okreslenie tego w 100% bylo by juz loteria.
Masa sie napewno poprawi (oczywiscie nie wnikam w diete bo uwazam ze jest ok), wiec kwestia 5 kg na lawce plaskiej nie powinna robic Ci roznicy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
Nie marudze, wlasnie sie ciesze na zmiane planu Powaznie, juz bym chcial poniedzialek

A czy taki sposob rozplanowania moze sie tyczyc tez innych partii? Bo tego pierwszego miesiaca w planie, ktory mi podales nie mozna chyba uznac za zwykla regeneracje? Moge potraktowac podobnie biceps - miesiac na dokrwienie i wzmocnienie, a potem dwa miechy go jechac solidnie planem odmiennym od dotychczasowego?

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
We wszystkich pariach miesniowych wykonaj nawet te same cwiczenia tylko z zakresem powtorzen 12-15 i odpoczynkami 1 min na duze i 30-45 sek na male.
Zerknij tutaj:

https://www.sfd.pl/temat38441/

Na arty z cyklu "Porusz..." i wplec podane tam wskazowki do swojego planu.
Jak cos to pytaj

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 585
wjaki sposub maly palec ma byc wyzej od kciuka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mniej wiecej tak:
http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=2&POD=120 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2914
brawo!!!
elegandzki post !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 585
jakos nie wiedze aby byl wyzej,sugerujesz ze nalezy wyginac dlon w nadgarstku w strone twarzy?

slyszalem ze przy malyh ciezarah dobze nie uginac wcale reki w lokciu,i faktycznie prubowalem klata bardziej dziala,czy to aby zdrowe,i czy to aby prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jak zrobisz tak jak w linku to bedzie elegancko. Rece w lokciach MUSZA byc ugiete, SZCZEGOLNIE przy wiekszych ciezarach. Inaczej przeciazysz stawy lokciowe.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7094
Mam pytanko!Staz pol roku,deita jest,suple tez,chce zrobic trening na mase!
Moja propozycja:
Wyciskanie na skosie:
Wyciskanie na plaskiej:
Wyciskanie sztangielek dlowa w dol:
Rozpietki ma koniec:

Chce zaczac od skosu tak wole,ale pytanie o to wyciskanie glowa w dol?dolozylem je bo potrzebuje cos na dolne partie klatki moglo by to tak byc?czy za duzo cwiczen?i czy powtorzenia 10-8-6 beda odpowiednie do wszystkich tych cwiczen?pozdro

<< Pisz swój poemat i cokolwiek robisz staraj się łamac konwencje! >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wyciskanie na skosie: POROG
Wyciskanie na plaskiej: PROG
Rozpietki glowa w dol: Stale obciazenie
Sciaganie linek wyciagu do dolu lub przenoszenie sztangielki : stałe obciazenie

Tak bym proponowal

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki(tył)jak cwiczyć?

Następny temat

Dolne miesnie klatki piersiowej

WHEY premium