SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81581

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Widzę, że temat Pudziana pęka w szwach...

Warto zejść na ziemię. Wyluzować troszeczkę, przewietrzyć się, złapać świeżego powietrza...

45 sek - tyle tylko widzieliśmy "walki".

Naprawdę myślicie, że siła Mariusza jest takim atutem?

Chwila... Czy ci ludzie którzy walczą od iluś tam lat w MMA w wadze ciężkiej i są najlepsi, to siły nie mają?
Jakoś nie widziałem, żeby któryś o lasce wchodził na ring? Oni mają kondycję i siłę. Więc ta wielka siła Pudziana nie jest takim atutem.
Skoro każdy z nich jest w stanie znokautować każdego swojego przeciwnika, to już jest wystarczające...

Że Mariusz mówi, że jak się bierze to na 100% i że "nie jest palcem robiony", to już trzeba go gloryfikować?

Ludzie ćwiczący w MMA to ćwiczą na 0,01%? Taa chodzą dzień w dzień pijani i palą 3 paczki fajek dziennie. Jedynie mięśnie ćwiczą gdy muszą przechylić butelkę, pójść się odlać albo skoczyć po flaszkę do sklepu?
A sparingi urządzają tylko gdy są we dwóch i jest ostatni fajek lub kieliszek do podziału...
Od dziecka nic nie robili i dzięki temu są na szczycie w MMA...

A no i że Pudzian ma agresję?
Chwila wyszedł do przeciwnika, który poddał walkę zanim się zaczęła. Jego przeciwnik wyszedł do ringu z nastawieniem na przegraną.
Już to kiedyś pisałem, zobaczymy co się stanie gdy przeciwnik będzie chciał go ubić na ringu... Czy też będzie pełny agresji gdy wyłapie porządnego strzała?

I chwila, czy strona Pudziana, WP, Fakt, SE pudelek itd są wiarygodnymi źródłami? Internet jest jak papier przyjmie wszystko, ale to nie znaczy, żeby we wszystko wierzyć...

I też mi uwierzycie, że lekarze mnie zbadali i wyszło że mam idealne warunki do każdego rodzaju sportu? Że połamałem trenera i 10 sparing partnerów?
No nie mi nie uwierzycie, a wiecie o mnie tyle co o Pudzianie, czyli nic...
A skąd wiecie czy tak nie jest;) Ja też jestem na tyle wiarygodny co wszyscy w sieci.
Nie dacie się porywać szumowi medialnemu. Co będzie to będzie, wyjdzie w praniu.

Prawdopodobnie Paczków będzie nowym rywalem Pudziana? Tak? No to mamy faktycznie kolejnego przeciwnika z górnej półki? Wcześniej średni bokser, teraz amator sumo, No kto jeszcze?

Mam kandydata. Niebezpieczna bestia. Będzie dla Pudzianowskiego wyzwaniem. Facet ma refleks, w Polsce 5 złotych medali. Urodzony w 75 czyli ma 34 lata. Były wicemistrz europy. Jego atutem jest coś czego jeszcze w MMA nie było... potężna siła umysłu. Ogólnie niewielu zawodników MMA może poszczycić się IQ większym od 140.

Oto on
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Markowski_(szachista)

No i kondycję też ma, jego starcia potrafią trwać kilka godzin, po prostu szaleństwo
Podobno KSW wystawi go na 3 walkę Pudziana

Zmieniony przez - Kawkaz w dniu 2010-02-05 16:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Eyyy... a zauważyliście, że ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu?
a)Pudzian zniszczy każdego[/i
b) Pudzian jest słaby, łatwo przegra
a) Pudzian ma za****sta kondycje
b) Pudzian po minucie walki nie bedzie mial sily


Powie mi ktoś do czego prowadzi ta dyskusja?

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Do dyskutowania :)

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Tak dyskutowac mozna bez konca, bo nikt nie zmieni swoich pogladow z tego co widze...

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Po walce sie zmienią.A po miesiącu od walki będzie tak jak teraz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
W maju sie wszyscy przekonaja jak bedzie, potem znowu gdybanie do nastepnej walki i tego "lepszego" przeciwnika.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Jesli Pudzian wygra to tak bedzie

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Ale chyba forum służy do dyskutowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Kawkaz skonczyles? Ziew...

Push The Limits!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium