SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81015

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Ja też dziękuje za taką przyjemność niech sobie weźmie głowa w ścianę parę razy efekt ten sam a nie zmarnuje nam widowiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Paczkow bedzie tylko czekal na okazje zeby wjechac w nogi Mariuszowi. Taka taktyke obral w swojej pierwszej walce. Nie widze powodu, aby teraz mialo byc inaczej.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
kolejny freak show się zapowiada, strongman vs sumita. Obiło mi się o uszy, że jako drugiego przeciwnika Pudzian miał dostać dobrego zawodnika mma z dodatnim rekordem.. Paczkow rekord 1-0 i wygrana przez duszenie cycem Czyżby ksw nie miało pieniędzy na pozyskanie kogoś lepszego?

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-02-02 19:37:13

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Nie pasuje mi coś tu z medialnego punktu widzenia Robert jest człowiekiem miłym,spokojnym tak wnioskuje po wywiadach czy on będzie chciał grać tego złego żeby walka sie sprzedała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Denerwuje nie ze Mariusz bedzie dopiero w maju walczyl. On chce 2 razy w roku walczyc?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Coś tam mi się obiło o uszy ze 3 walki w tym roku chce stoczyć. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
http://www.pudzianfight.pl/index.php?news=200&lang=pl 

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Marcin, dzieki za swieze info

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
pudzian raczej wygra ale napewno juz nie tak szybko, mowicie ze nie stac KSW na kogos lepszego powiem tyle ze Pudzian poprostu narazie nie chce walczyc z nikim lepszym proste.
Apropos chcialbym zobaczyc walke Najman Paczkow jak go dusi cycem fajnie by sie wił cwaniak. ;]

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
ja myslalem ze bedziie walczyl z Mackiem z klanu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium