SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81544

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Bodzio44 mylisz sie:) zobacz sobie walke z Mcsweeney'em. Juz wtedy James byl doswiadczonym kickbokserem, a dla Paczkowa byla to pierwsza walka w mma. W potencjalnej walce z Pudzianem mysle ze wlasnie bedzie dazyl do obalenia:0 co do Pudziana rak to nie polegalbym tak na nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Ja wiem że wszyscy mnie zlinczują. A ty zobacz pierwszą walkę Mariusz z zawodowym Bokserem. nawet jak sprowadzi tak jak tamtego nie będzie na tyle silny zeby go tam utrzymać i zrobić co bądź.Dostanie sierpa pójdzie na mate i będzie G&P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Bodzio, dobry żart z tym zawodowym bokserem Porównanie Najmana do Jamesa McSweeney'a, to jak porównywać malucha do BMW.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Nikt Cie nie bedzie linczowal:) poprostu (moim zdaniem) Paczkow to nie Najman, nie da sie oklepac tak latwo samymi low kickami. Z kolei Pudzian nie uzyl swoich rak w 1 walce w ogole nie liczac G&P co mnie w sumie martwi bo chyba nie jest w stanie zadac celnego ciosu z 'marszu'...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Może i tak ale jego najsilniejszy cios prawidłowy może byc oszałamiający nawet przez gardę.
( moim zdaniem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840


Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Heeheheh dobre:) troche zalatuje kopia Fedora od 'Serjkidd' ktory robi te filmiki:) ale i tak git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Paczkow oprócz sumo trenował zapasy,więc gdyby doszło do walki z Pudzianowskim i zeszłaby ona do parteru,to zdecydowanie stawiam na Paczkowa.Szanse Pudzian miałby jedynie w stójce.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Zapasy i judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Zapasy, Sumo, Judo Należy pamiętać że Paczkow to nie byle jaki grubasek...Ale człowiek związany przez wiele lat z tymi 3 sportami walki i do tego osiągający naprawdę bardzo duże sukcesy. Wystarczy poczytać. Nie wierze w to że go Pudzian obali, jedyna szansa to tak jak pisze słaby56 stójka, ale moim zdaniem Dominator tutaj też nie będzie takim kozakiem jak w walce z Najmanem, będzie musiał chłopina uważać żeby go Paczkow najzwyczajniej w świecie nie obalił. Artur Przybysz, rzecznik KSW twierdzi że rozmawiają z 4 zawodnikami na temat walki z Pudzianem, ale ja stawiam w tej chwili każde pieniądze na Paczkowa.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium