SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81253

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian ma JUZ lepsza technike od Boba o kondycji nie wspominajac.

Widzę jednak istotne różnice pomiędzy Bobem Sappem a Mariuszem Pudzianem.

Bob Sapp
Rekord MMA: 10 - 6 - 1.
Walki z najlepszymi zawodnikami MMA:
- Antonio Rodrigo Nogueira
- Kazuyuki Fujita

Walki z najlepszymi zawodnikami K1
- Cyril Abidi (wygrana)
- Ernest Hoost (2 x wygrana)
- Mirko CroCop
- Remy Bonjasky
- Ray Sefo
- MUSASHI
- Peter Aerts

Mariusz Pudzianowski
Rekord MMA: 1 - 0 – 0.
Wygrana walka z Marcinem Najmanem (rekord MMA: 0 - 0 - 0)

Podsumowując. Bob Sapp jest doświadczonym i sprawdzonym zawodnikiem. Mariusz... ma 45 sekund doświadczenia w MMA


Proszę nie odbierać mojej wypowiedzi jako atak na Pudziana. Polemizuję z jego fanatykami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
MMA myślę że Deliver miał na myśli predyspozycje obydwóch panów mam na myśli tu to w jaki sposób będą chcieć walczyć Sapp stawiał na Masę i siłę niestety okazało się że zwykły trening na siłowni nie zdaje tu egzaminu. A Mariusz jako silniejszy,szybszy i na pewno bardziej wytrzymały fizycznie ( po zawodach strongmen można być tego pewnym) powinien dać sobie radę gdyby jeszcze zdobył trochę techniki to była by to bajka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Ile razy chce coś napisać w tym temacie to ktoś musi mnie uprzedzić. Prawie to samo chciałem napisać MMA, super odpowiedz i kto znajdzie jakieś kontrargumenty?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
I co z tego ze Bob ma tyle walk z dobrymi zawodnikami? To nie znaczy ze poza masa i sila pokazal tam cokolwiek innego.
Moze Mariusz tez za wiele na razie nie pokazal, ale nie slyszalem zeby Sapp tyle pracowal nad technika co on. Zreszta widac to po spadkach masy, Bob bardzo dba zeby nie spadla bo to czesc jego imagu.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Bodzio, Sapp nie stawia li tylko na sam trening siłowy, techniki jednak coś tam ma. To że wykorzystuje swój największy atut to nie powód by pisał na siebie samokrytyke i za to przepraszał. Zresztą to nie kulturysta, a futbolista więc dynamikę tez w życiu zdążył przetestować. Inna sprawa że nie ma tego talentu ani charakteru by predystynowac do wysokiego poziomu w mma czy k1.

MMA ja tam widze jeden brak, nie doceniłeś jeszcze Jerome'a, on tez był z tych w czołówce z którymi się Sapp zmierzył.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Bob miał technikę ? proszę cię... Z Ernesto Hostem wygrał TYLKO dlatego że jest ogromnym klocem oglądałem tą walkę dużo razy przyciskał Hosta lewa ręką i bił "ciosy" prawą raz za ile to trafiało... Gdzie tam mowa u używaniu nóg prostował tylko nogę. Słusznie poruszyłeś temat talentu i charakteru tego ten człowiek nie posiadał a Mariusz nie wiemy jeszcze jak z talentem ale charakter ma na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMA ja tam widze jeden brak, nie doceniłeś jeszcze Jerome'a, on tez był z tych w czołówce z którymi się Sapp zmierzył. - z nim walczył wg reguł MMA, dlatego tej walki nie uwzględniłem.

...Mariusz nie wiemy jeszcze jak z talentem...
- i na tym zakończył bym temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Deliver a co sądzisz o tym, że Pudzian teraz będzie śpiewał?? Kto wie może niedługo oprócz SM,SW, będzie jeszcze trio José Carreras, Placido Domingo i Mariusz P? Był Najman był Rańda co dalej? Kasparow, Korzeniowski i Jimmy White? to już się staje śmieszne...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
...Mariusz nie wiemy jeszcze jak z talentem... - i na tym zakończył bym temat

Dobrze zamykamy caly dzial

Deliver a co sądzisz o tym, że Pudzian teraz będzie śpiewał?

I co z tego, bedzie jednym z wielu celebrytow w tym programie. Beda to puszczac w Polsacie raz na tydzien. Myslisz ze ile czasu mu to zajmie? A tak pokaze sie w telewizji, podtrzyma medialna popularnosc czym zwiekszy zainteresowanie sponsorow i poziom ogladalnosci swoich walk.

A ty Wojtas jako fan Strongman powinienes wiedziec najlepiej, ze Mariusz juz spiewal i tanczyl podczas swojej kariery i jakos dawal rade.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"...Mariusz nie wiemy jeszcze jak z talentem..." - i na tym zakończył bym temat

Dobrze zamykamy caly dzial


Nie dział. Ale ten temat

Do maja nic nowego nie wniesiemy do tematu. Jedna strona nie przekona drugiej.
Co gorsza, Mariusz pokona Paczkowa i to nic nie zmieni:
- nowi znawcy MMA będą trąbić o jego talencie i o tym, że niedługo będzie w czołówce HW,
- osoby będące trochę dłużej w temacie będą powtarzały, że czekają na walkę z prawdziwym zawodnikiem MMA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium