SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81310

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
MMA a czy przez chwile myślałeś że będzie inaczej? Kazda z tych 4 zakontraktowanych walk będzie służyła promocji Pudziana.

Co do wieku i historii Paczkowa w formule mma to raczej obstawiam że po prostu za proponowaną sume nie było innych chętnych w wadze porównywalnej do wagi Pudziana :)

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez chwilę...

A ile proponowali za walkę z Pudzianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Nie wiem ile proponowali, ale wnosząc z doboru oponentów to gwiazdorskich gaż tam nie ma - vide wzięcie Najmana...

Pudzian jest tutaj wyjątkiem potwierdzającym regułę - dla niego moim zdanie cały czas ważniejsza od kasy jest promocja, w końcu wiecznie strongmanem nie bedzie, a na swojej promocji zbije więcej kasy niż na chwilowej zachłanności więc dla niego ta kasa była drugorzedną kwestią. Zwłaszcza ze jest dobrym materiałem na osobę na świeczniku, prócz wyróżniania się dokonaniami w sporcie i posturą ma także niezłą osobowość - facet jest empatyczny, oraz ma ciekawy tembr głosu.
Moim zdaniem on, tak jak i pewien toruński redemptorysta, to powinni sie wziąć od razu za biznes a nie za inne zajęcia, mają chłopaki talent do sprzedawania się.



Zmieniony przez - nemo_bw w dniu 2010-02-02 18:16:18

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No to czeka nas prawdziwe starcie gigantów...Do ringu wejdzie około 270 kg.

Ale zejdzie tylko 125kg...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeżeli to będzie faktem to naprawdę nie rozumiem Roberta po co mu to w tym wieku. Dla pieniędzy ?
Dla przyjemności?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Dziekuje za taka przyjemnosc

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
wiedziałem ze pudzian wygra z najmanem to było oczywiste. ale teraz już taki pewny nie jestem, paczkowa od najmana różni to że ten pierwszy ma wole walki której najman nie mógłby sobie nawet wyobrazić stawiam że paczkow znów zakończy walkę przez duszenie cycem
ale przecież "wszystko się może zdarzyć" !

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Radze ci na to postawic 1000zl.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja stawiam na Pudziana. Myślę, że zaskoczy go jakimś cepem i znów będzie ground and pound tylko trwające trochę dużej niż w przypadku Najmana...pozostaje czekać.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
nie postawie bo jak już mówiłem wszystko się może zdarzyć

I want a perfect body
I want a perfect soul

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium