SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81503

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Przeciętny zawodnik taki np kowalski zaczyna trenować bjj w wieku 17 lat trenuje 2 razy w tygodniu po 1.5 h przez 5 lat co daje nam 720 godzin treningów przez te 5 lat. Mariusz trenuje rok co daje nam 48 tyg. trenuje 6 razy w tyg po 3h co daje nam 864 godziny treningów przez rok. Trochę matmy mam nadzieje że sie nie pomyliłem ale słaby jestem z tego przedmiotu ;))) Chodziło mi o to że on nie trenuje tego jak każdy jeden zawodnik na początku kariery bo lubi on haruje i ma cel doliczając do tego jego siłę można to mnożyć x2. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Ah, nie oceniam wartości logicznej jego słów, ot po prostu sugeruję zeby mimo wszystko brać to nieco z przymróżeniem oka. Stad tez porównanie do szablonowego lekarza z 8 etatami:)

Jakoś jestem przeciwnikiem prawdy formalnej. Po prostu - słowo słowem a fakty faktami. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą popularność, wizerunek medialny oraz kasa.
Stąd prawda materialna - ta obiektywna, czasem jest naciągana do potrzeb w/w.

Stąd traktowanie wszelkich wywiadów itd nieco z przymróżeniem oka.

Co do matematyki: ok, ale to ejst jak wyliczenia PRLowskie "wartość minuty w przełożeniu na wydajność produkcji kraju".

Poza tym na ring przeciętny Kowalski trenujący dla satysfakcji (jak ja) nie wychodzi.

A wszystko mozna by uciąć prostym stwierdzeniem: wystarczyłaby walka z kimś kto postawi przed nim poprzeczkę i przestestuje na poważnie. Ale to dyskusja raczej sprzed kilkunastu stron, zatem lepiej by wrócić do namysłów nad tym kto to przeciwnikiem będzie.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Ja powiem tak KSW ma problem jak cholera i żeby tylko nie było tak że Pudzian pojawi się dopiero na KSW 14 to by były jaja.. Marzec za pasem a oni nie mają kontraktu nie mają nic w sumie lipa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Wkurvie sie jak dojdzie do rewanzu z Najmanem.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Imho to bedzie ktos z KSW Team, ale nie wiem czy Bedorfa sie przestrasza, ze moze wygrac Pudzianem, chyba, ze dostanie instrukcje od wlascicieli KSW, ze ma przegrac, a tak moze byc ;/

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No tak sobie to bedziesz tlumaczyl.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Co tu do tłumaczenia? Wkraczają interesy to dzieją się różne rzeczy. Taka sama obłuda jak z dopingiem w sporcie - liczy się efekt. A w tym przypadku efektem zainteresowani są ludzie którzy z KSW czerpią zyski. Oczywiście taka sytuacja jest mało prawdopodobna.

A swoją drogą to widze że Ty świat jeszcze postrzegasz jako szachownice - tu b iałe tam czarne a wszystkie pola kwadratowe. Ha, zazdroszczę bo jakoś trudno mi być Polakiem optymista wierzacym w sprawiedliwość i praworządność.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Deliver wg. Ciebie Pudzian by teraz wygral z Fedorem?

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
pewnie tak

Deliver maskotka tematu

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Hehe nie no myślę że sprzedania walki na tym etapie to się nie ma co spodziewać.. Może to będzie jakiś zagraniczny przeciwnik jakieś propozycje ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium