SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81012

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
No cóż można by tylko to podsumować tym że lepsza jest wygrana cepem lub piłkarskim lowem niż przegrana po idealnym technicznie skakaniu po ringu..Wielu zawodników którzy w stójce walczą jakby machali chaotycznie kończynami jest w czołówce i nokautują techników..Prawda taka że szybkość,refleks,kondycja i timing w stójce więcej znaczą niż idealna technika .Ja wole oglądać ładne technicznie walki ale takie są fakty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Polacy i nasza kochana mentalność gdyby Pudzian wygrał w dogrywce przez jakaś technike kończącą po pięknej walce było by
" Cienias męczył sie tyle z Kelnerem Najmanem nie miał agresji jak zawodnik mma"
a teraz " Cienias wpadł na pełnej ****ie kopał jak piłkę "

LUDZIE zastanówcie się trochę.. Wygrał dociera to ? Paczków udusił gościa cyckami i jest czad hardkorem a Pudzian bleee co to ma być. Żałosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Moze to dziala wedlug zasady "bic mistrza!" ?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
Deliver – pisałeś:

„kiedy sie nauczysz ze liczy sie skutecznosc, a nie wyglad ciosu.”

„Low kicki nie maja wygladac, maja dzialac. A te dzialaly bardzo dobrze.”



„Paczkow nic nie pokazal w parterze, lezal na Mc Sweeneyu 2 minuty, bez pomyslu jak go poddac. W koncu zadusil go cycem.”

Paczkow wygrał, zadusił go cycem? OK. - był skuteczny, nie ma wygladać, ma działać


A tak wogole no to ja się będę tego trzymal ze siła pudziana się liczy i to bardzo…
Może nie jest najsilniejszym człowiekiem na świecie- (tego nie wiedziałem, ktos wspomniał wcześniej) ale na pewno jest najsilniejszym zawodnikiem MMA i bez wątpienia jest to jego ogromny atut.

pozdro

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A ja nie pisze ze mi sie duszenie cycem nie podoba technicznie, bo mi wisi jak Paczkow walczy. Chodzi mi oto, ze w zapasach i sumo ktore trenowal, nie ma technik konczacych, wiec Paczkow nie ma nic do zaoferowania poza obalaniem.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Nie ma najsilniejszego człowieka na sweecie jest 3 facetów najsilniejszych Pudzian,Saviskas,Vilastruck ( nie jestem pewnien czy dobrze napisałem nazwiska ) Oni są najsilniejsi. A to że Mariusz ma taka siłę jest tylko ogromnym atutem poparte to taką furią daje coś wybuchowego. :) Ktoś tam pisał że źle kopał low kicki jak dla mnie mógł wygrać nawet przez wyrzucenie gościa za ring bo to nie jest ważne, ważne jest czy wygrałeś czy przegrałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar - bedac wlascicielem polsatu pozwolilbys na przegrana zawodnika, ktory ma Ci przyniesc gigantyczne zyski?
Oczywiście, że tak.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
RICKO dobrze napisal - Pudzian jest najslilniejszym zawodnikiem MMA, do tego doklada niesamowity sportowy talent, mega ciezka prace (3 treningi dziennie, 6 dni w tygodniu), dobra baze w stojce and last but not least niesamowita ambicje i wole wygrywania.
Jednym slowem - beda z niego ludzie

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Deliver 100% racji tylko wziął bym poprawkę że jest jednym z trzech najsilniejszych ludzi globu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
mega ciezka prace (3 treningi dziennie, 6 dni w tygodniu)
teraz ma śpiewać w polsacie, więc nie liczyłbym na to że ta liczba się utrzyma

dobra baze w stojce
Nie ma w stójce żadnej bazy... jakby umiał uderzać to by nie uderzał tak jak to zrobił z Najmanem.

Chodzi mi oto, ze w zapasach i sumo ktore trenowal, nie ma technik konczacych

Wiesz niegdy strong menów nie oglądałem za bardzo, na siłowni też dużo czasu nie spędziłem więc może dlatego mi się wydawało że u Pudziana jeszcze z tym gorzej.
Zapaśnicy walczą w mma z powodzeniem.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium