SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81120

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Deliver nie czepiaj sie bo trochę Kwakaz racji ma - w wiarygodność informacji o złamaniu trenerowi nogi lowem sam nie wierzę.
Pod publike wiele da się zrobić. Zwłaszcza ze Pudzian i Najman lekko wczesniej wzieli udział w ustawce reżyserowanej i sprzedanej przez SE.

Co do gloryfikowania -to już trochę przesada Kwakaz, owszem dużo sie o Pudzianie mówi bo to swoisty ewenement; tutaj jednak mysle nie napalamy sie jak małolaty licytujące się czy Pudzian na śniadanie zeżre Fiedie czy Lesnara.
Te wypowiedzi "nie jestem palcem robiony" "zabieram sie na 110%" to też słowa Pudziana, a nie ludzi z tego forum, i tez dane czysto pod publikę.
Zważ na fakt że rozmowa toczy się tutaj nad przeciwnikami dla Pudziana z półki dosyć niskiej, więc nie koloryzuj zbytnio odwołując sie do ciężko trenujących mistrzów HW. Osobiście, jak i pewnie znaczna część tutaj się wypowiadajacych, uwazam ze co lepsi z KSW Team by Pudziana łatwo połozyli - vide wypowiedzi z poczatku tematu.

Co do agresji w walce - tez przekoloryzowałeś odrobine moim zdaniem. Mnie własnie najbardziej zaskoczyła agresja Pudziana, a zważając na dotychczasowy jego dorobek w sportach wszelakich to nie można nie zauważyć jego niezłomności.

Reasumując - bez przesadyzmu prosze:)

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Co do nogi to trener mi juz odpowiedzial. http://www.kosior.org/index.php?topic=680.105 

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
W takim razie tę kwestię uważam za rozwiązaną.
Zresztą link wyjasnia także wiele więcej.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Jak wygladaja jego postepy, czy bedzie sobie w stanie poradzic z najlepszymi zawodnikami w parterze i czy za rok dwa bedzie w stanie walczyc jak rowny z rownym z takimi zawodnikami jak Lesnar, Mir, Overeem, Emelianenko?

zapewne, życzymy tego z całego serca Pudzianowi.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-02-06 03:52:49

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
http://www.kosior.org/index.php?topic=680.105
co do tego forum to jest tu jakiśwywiad z Pudzianem z "Polska - The Times"

cytuje tytuł:"Pudzianowski: kto wychodzi do pojedynku ze mną, musi to wkalkulować w ryzyko"

a teraz ciekawy kawałek wg mnie:"- Nie rezygnuje Pan z zawodów siłaczy?

- W Marcu startuję w Gdańsku, w kwietniu lecę do Afryki na zawody, w maju w jakiś imprezach w Polsce uczestniczę. Cały czas coś się będzie działo.

- Jest Pan teraz bardziej strongmanem czy zawodnikiem mma?

- Jednym i drugim. Do mma też jest potrzebna siła, w strongmanach niezbędna jest ogólna sprawność i wytrzymałość. Mogę więc to wszystko ze sobą pogodzić."

Hmm no to podobno jak się za coś bierze to na 100%. A nie wiem czy jeżeli chce też dalej brać udział w zawodach Strongman to czy to możliwe że na 100 % przykłada sie do treningów pod mma? Raczej nie. No ale skoro mówi że może ze sobą wszystko pogodzić to raczej tak jest.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Pogodzić to 5 imprez strongmen w roku to nie dużo 1 na ponad dwa miesiące :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Po krótkiej lekturze ostatnich postów chciałbym zauważywć, że zawsze zastanawiałem się kto wierzy w te arty na wp i onecie, no i mam odpowiedź... Niedzielni fani MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Bodzio, ale do kazdego starcia w ringu, i do każdej imprezy strongman potrzebne jest przygotowanie - czyli ostry trening. Już chyba nie musze mówić ze skoro inne cele tych imprez to i trening inny. Pogodzić to to jak brac na siebie 3 etaty na raz:P

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Powiem tak nie ma co wierzyc tym portala typu wp onet kużwa pudelek i inne bo to wszystko jest po to zeby zrobic szum i wypromowac Pudziana, pieniądz rodzi pieniądz zawsze tak było i zawsze tak będzie

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium