SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81152

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
teraz ma śpiewać w polsacie, więc nie liczyłbym na to że ta liczba się utrzyma

Naczytales sie przedrukow z SE. Chyba nie bedzie zamkniety w domu wielkiego brata, a program nie bedzie puszczany codziennie tylko raz w tygodniu? Na bank zabierze mu to cale dnie.

Nie ma w stójce żadnej bazy... jakby umiał uderzać to by nie uderzał tak jak to zrobił z Najmanem.

No tak, odezwal sie wszystko wiedzacy czlowiek. Nie bede juz pisal o karate i boksie, a na temat uderzen pisalem wyzej.

u Pudziana jeszcze z tym gorzej.
Zapaśnicy walczą w mma z powodzeniem.


Ogladnij sobie walke paczkowa w MMA i powiedz mi jaki tam parter widzisz?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
"Ktoś tam pisał że źle kopał low kicki jak dla mnie mógł wygrać nawet przez wyrzucenie gościa za ring bo to nie jest ważne, ważne jest czy wygrałeś czy przegrałeś."

Bez techniki i poziomu to będzie temu bliżej do wrestlingu...a tego bym oglądać nie chciał.

To czy ktoś wygra czy przegra nie jest najważniejsze - dlatego osobiście pochwalam podejście japończyków, dla których liczy się styl walki, poziom techniczny, serce do walki, zachowanie na ringu i w ogóle stawienie czoła oponentowi, a nie podejście zachodnie "przegrał = frajer".

Co do techniki Pudziana - skuteczność skutecznością, ale technika chociażby wspomnianych lowkicków była mierna. Dobrze to podsumował w jednym z wywiadów Drwal
(źródła nie pamietam już, wybaczcie:P ).
Przy okazji wychodzi tez kwestia treningów - 11 lat karate, ale trening treningowi nierówny, bo po 11 latach karate co jak co, ale kopniecia powinno sie miec dobrze opanowane.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Przyjmijcie takie kopniecie i powiedzcie czy jest dobrze opanowane.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Deliver z Twoich wypowiedzi wynika, ze Pudzian niedlugo bedzie najlepszy na swiecie i w ogole jest zaje****y, z tym, ze jest zaje****y sie zgodze, ale na pewno nie bedzie najlepszy na swiecie. Mysle, ze on jest strasznie niobliczalny - jak dobrze trafi na poczatku to jest duza szansa, ze wygra, ale jak dostanie kilka strzalow, albo ktos go do parteru sprowadzi to przegra. A Ty tak go chwalisz dlatego, ze trenujesz sporty silowe i chcialbys zeby bylo tak, ze jak ktos jest silny to kazdego do***ie, ale tak na szczescie nie jest
A co do jego techniki to powiem tak: low kick slaby, ale w to, ze on boks trenowal to mi sie nie chce wierzeyc, bo machal tymi lapami jak na weselu, a nie jak bokser

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Deliver czy Ty nie jesteś przpadkiem bratem Pudziana (ten od Pudzian Band) bo go bronisz i zapatrzony jesteś w niego jak w obrazek chyba naprawde wierzysz w to że on chce coś w mma osiągnąć. Nie widzisz że jego technika jest mierna tylko to że pokonał przeciwnika(jeżeli najmana można nazwać przeciwnikiem) nie ważne jak. Ale jakiego przeciwnika? Najmana który 1 raz w życiu otrzymał low kicka. Nie widzisz że chcą go wypromować na słabych przeciwnikach na dodatek nie mających pojęcia żadnego o mma(no jeszcze nie wiadomo kto 2 przeciwnikiem ale jeżeli nie bedzie to zawodnik z dodanim bilansem to będzie to śmiech bo Nastek tak jak walczył w Japonii to by zjadł Pudziana no ale wida że jego wiek juz mu nie pozwala na wiele np w ostatniej walce był starasznie wolny). Widzisz tylko jego "skuteczność" w "walce" z Najmanem. Jego przyszłość bo ma "dopiero" 33 lata. A jego to chcą chyba bardziej oszczędzać niż w USA Bobbyego Lashleya. Bo on co z tego że ze słabymi zawodnikami mma walczył ale chociaż to byli zawodnicy mmaA Lesnar też nie trenował za długo przed walkami w UFC tyle tylko że oprócz siły ma też zapasy a jednak zawody Strongman to chyba nie jest najlepsza podstawa pod mma. No i co z tego że trenował pewnie 20 lat boks i 11 karate skoro podchodził do bardziej rekreacyjnie(pewnie dlatego że jeżeli chciał by najlepszy w Strogmanach to tym całymi dniami się zajmował treningiem siłowym a nie szlifowaniem techniki). Też moge powiedzieć że trenowałem 15 lat karate(a tak naprawde byłem zapisany tylko do klubu a na trening wpadałem raz na 2 miesiące) i co i mnie też bedziesz bronił po walce jak zobaczysz u mnie 0 techniki i bedziesz mówił że jeżeli trenowałem tyle lat to musze coś umieć Nawet jeśli tego nie widać w walce? Troche obiektywizmu. Nie można się kimś zachwycać tylko dlatego że jest zany. Dużo wieksze wrażenie zrobił na mnie w swoim debiucie Herschel Walker mimo że ma 47 lat to wróżyłbym mu większą przyszłość w mma niżPudzianowi. No ale i tak widze że nikt Cie nie przekona więc tak jak Greg nie będę już tu głosu lepiej zabierać. Skoro to temat o jego następnym przeciwniku to nie ma co spamować. Ps. jak tak lubisz Spam to wpadnij do tutejszego bo bardzo słabo idzie już właśnie lepiej lecą strony w każdym temacie z Pudzianem

Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2010-02-05 07:35:32

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Weźcie sie opanujcie, wyraził facet swoje zdanie nt możiwości Pudziana w nastepnej walce i tyle.
Jeszcze go to nie stawia na równi z napalonymi na Pudziana jak na zboże.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Chyba nie sklamie, jesli powiem ze Pudzian nie potrafi uderzyc czysto technicznie (nawet na tarczach) nie wspominajac juz o dynamice i skrecie co czyni go slabym uderzaczem (nie liczac lowow). Moim zdaniem NIE DA SIE trenowac i rywalizowac w dwoch konkurencjach na raz, po kolei robiac forme do strongmen czy mma. Pudzian jesli bierze swiatowa kariere mma na powaznie, musie sie skupic tylko na tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
" Najmana który 1 raz w życiu otrzymał low kicka" a ja coś słyszałem że Najman wcześniej miał spore osiągnięcia w kick boxingu, więc chyba z kopaniem miał jednak do czynienia- co nie zmienia faktu ze jest platfusem a nie przeciwnikiem;P

Swoją droga tak sie zastanawiam czy jest wogóle na świecie zawodnik MMA który waży +120kg i ładnie technicznie uderza w stójce..Nie bronie w tej kwestii Pudziana ale nie znam takiego i wychodzi na to że to dużo trudniejsze dla miśków XXL - patrząc chocby na takiego Bazelaka (fakt że to nie zawodnik MMMA) który tak bardzo chce z Pudzianem walczyć- niby trenuje intensywnie SW (w tym boks) od kilkunastu lat i ma jakieś osiągniecia a wystarczy zobaczyć film na którym boksuje żeby sie zorientować że z techniką sobie nadal nie radzi tylko macha łapami na chama..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Te miśki nadrabiają to siłą wystarczy zobaczyć co znaczy siła na walka Brocka ( nie porównuje go do pudziana )

A tym którzy w Mariusza nie wierzą jeszcze sie przekonacie czy "sile niedźwiedzia może się oprzeć spryt małpy "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Ignatus - takich zawodników w mma to ze świecą szukać. Z tego powodu można wysunąć wniosek że testem dla Pudziana, i większymi możliwościami, mogłoby być K1 - tam znajdą się dobrzy i duzi technicy (chociażby Jerome, tyle że nie wiem czy nie skończył kariery??).
Tam mimo wszystko nie jest możliwe GnP, i trzeba się nieco bardziej wykazać taktyką i technika w stójce.

Do czego zmierzam - show jak show, ale przydałby się facetowi porządny i wymagający test umiejętności, żeby zobaczyć z czego jest zrobiony.

ciągle pytam....

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium