SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81376

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
Adamek dobrze mówi,nie jak czarni ze stanów,że w MMA każdego by zniszczyli itp.
''reakcję Pudziana na te słowa''-przecież mówił że może w każdej chwili z nim wyskoczyć;D

Dance with the Death in my dream's,
listen to her hollow scream's...
The Death has taken my soul,
temptation lost all controll...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Powiedzial: "Dwie rundy jego, dwie rundy moje".

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
ale chyba chodziło mi o formułę :) tzn 2 rundy w boksie 2 w MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Nie wiadomo kiedy retransmisja będzie?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Szykowac sie na sogi dla szefa Oto co powiedzial w najnowszym wywiadzie o Pudzianie, jeden z 2 najlepszych Polskich zawodnikow w HW, Michal Kita, wywiad na 100% pewny, zrodla podac jeszcze nie moge, z wiadomych powodow: Pewnie obejrzałeś występ Mariusza Pudzianowskiego na tej gali. Powiedz jak oceniasz tę walkę i zainteresowanie Pudzianem w perspektywie rozwoju MMA w naszym kraju.

To jest tak, KSW używa osoby Mariusza Pudzianowskiego do rozreklamowania swojej gali czy federacji i każdy ma do tego prawo. Robią dobrą robotę dla promocji MMA w Polsce. Z drugiej strony musimy sobie szczerze powiedzieć, że pomijając Mameda Khalidova na każdego zawodnika walczącego na ich galach w każdej kategorii przypada czterech, pięciu zawodników polskich, którzy spokojnie by sobie z nimi poradzili. Ci Polacy muszą walczyć zagranicą gdzie są doceniani i przede wszystkim godziwie wynagradzani.

Walka Pudzianowskiego dla mnie nie była walką MMA. Jak ktoś do mnie mówi, że Mariusz jest zawodnikiem MMA, to ja odpowiadam zróbmy może walkę Kuba Wojewódzki kontra Michał Figurski i też nazwijmy ich zawodnikami MMA. Poczekajmy z oceną Pudziana do czasu, aż stoczy jedną, dwie prawdziwe walki, nie takie, które mają tylko przyciągnąć media, celebrytów i pieniądze. Dopiero wtedy możemy się wypowiadać jako o fighterze MMA, bo jak na razie Mariusz nim nie jest.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Skoro Kita tak mowi o Pudzianie, to nie wypada sie z nim nie zgodzic, to zawodnik czolowki europejskiej, a w przyszlosci kto wie...Kita twierdzi tez ze Polacy walczacy na KSW wcale nie sa najlepszymi zawodnikami swoich kategorii w kraju. Ciekawe gdzie walcza lepsi, na BOTE czy KSW?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Czy ja wiem, Bedorf walczy czasem tu czasem tu:P
W BOTE na czolo wysuwa sie Grabowski...

Chyba raczej clou tkwi w tym by o BOTE było równie głośno. Większa konkurencja między organizacjami, wyższy poziom, lepsze widowisko:)

Zmieniony przez - nemo_bw w dniu 2010-02-11 11:31:05

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No skoro Kita tak powiedzial to cofam wszystko co napisalem wczesniej.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Deliver, oj ta twoja ironia Wiadomo że moszesz mieć odmienne zdanie, ale Kita to prawdopodobnie numer 1 HW w Polsce i czołówka europejska, ścisła. Ma dużo do powiedzenia w temacie MMA, zresztą już wcześniej twierdziłem praktycznie to samo co on. Jaja jak berety, mój "daleki" znajomy chce wyzwać oficialnie na walkę Marcina Najmana. Chłopak waży ponad 100 kg, ma osiągnięcia w Kickboxingu (były kadrowicz) zdarzyło mu się też trenować w najlepszych gymach w europie w uderzanych. Ogólnie w Polsce jest słabo znany, ale dosyć mocno w swoim powiecie Za jakieś 2 miesiące chce to ogłosic oficialnie. Co o tym myślicie? Jak dla mnie to bardzo ciekawa wiadomość i chłopak może dać rade. Obiecał że wstawi filmiki, foty z treningów, sparringów itp, ale to dopiero za jakieś dwa miesiące, max dwa miesiące.

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2010-02-11 13:41:34

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2010-02-11 13:43:12

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
WBC22 jak dla mnie to wygląda na to, że twój kolega chce na siłę zrobić sobie nazwisko i szuka rozgłosu.
Czekam na ten filmik chociaż pewnie nic z tego nie wyjdzie, nawet jak twój kolega się na to porwie to Nejman tylko go wyśmieje jeżeli nie ma on nazwiska ani kasy na tym nie zarobi, na tym się skończą te jakże ambitne plany.

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium