SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80462

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Tak, porownalem ich jako zawodnikow MMA. Masz inne zdanie?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie to Dąbrowski odpada bo Pudzian by dostał od niego w******* i skończyło by sie "pudzianowanie". Dadzą na pewno jakiegoś słabiaka coby dalej zgarniać kase i promować Mariusza jako najlepszego i wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Dąbrowki pokonalby Paczkowa wedlug ciebie?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Uszola mu nie dadzą bo 12 czerwca ma walczyć na BOTE 2 więc to raczej nierealne aby w tak krótkim czasie Rafał się wyrobił z dwoma pojedynkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Wyrobi sie spokojnie, przeciez walka z takim amatorem jak Pudzian to bedzie dla niego jak sparing.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Deliver tak oczywiście yhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Mi sie wydaję że to może być Nastula jest przygotowany już bo trenuje. Wie że to jest ostatni dzwonek dla niego więc aż tak wymagający jak dawniej nie będzie i co najważniejsze nie wiem czy teraz jest w stanie pokonać Mariusza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Myśle że Dąbrowski w MMA biorąc pod uwagę jego styl walki zmiótłby Paczkowa w kilka chwil..Z Pudzianem nie wiem ale myśle że jest jednym z potencjalnie najgroźniejszych przeciwników dla Pudziana..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3519
Mi się wydaje, że walka z Bedorfem jest bardzo mozliwa, bo on jest z KSW Team wiec jest przyzwyczajony to niezbyt duzych zarobkow. Tylko problem jest taki, czy promotorzy Pudziana nie beda sie bali ew. porazki Maria ;]

Life is short - train hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Ja cały czas mam nadzieje że tak właśnie będzie :P Mariusz dał by rade?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

Wiecej