SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81014

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Odważne słowa Mariusza! Starsze, ale ciekawe info: Mariusz Pudzianowski po krótkim odpoczynku wrócił już do treningów. Najsilniejszy człowiek świata, a od niedawna także zawodnik MMA, już wkrótce zamierza stoczyć kolejną walkę.Przypomnijmy, że "Pudzian" zadebiutował na zawodowym ringu podczas grudniowej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Pięciokrotny mistrz świata strongman potrzebował zaledwie 44 sekund, żeby pokonać Marcina Najmana.

Ostatnie dni 2009 roku Mariusz spędził na...walce z chorobą (po walce z "El Testosteronem" trafił do łóżka) i krótkim odpoczynku. Z początkiem stycznia wrócił już do ciężkich treningów. - Zasuwam ile się da. Spędzam wiele godzin na warszawskim AWF-ie intensywnie trenując - wyjaśnia "Pudzian" w rozmowie z "Expressem Ilustrowanym".Debiut Pudzianowskiego na ringu wywołał ogromne poruszenie w środowisku MMA. Strongman został zasypany propozycjami kolejnych walk. - Sprecyzowanych planów jeszcze nie mam, ale nie jest wykluczone, że w marcu wyjdę na ring w USA, a w maju w Polsce - zdradza.Znany ze swej ambicji Mariusz chce zostać mistrzem świata MMA. 2010 rok zamierza poświęcić na ciężką pracę na treningach. - Zamierzam pokazać, że potrafię skutecznie walczyć z najlepszymi - dodaje "Pudzian".Zródło: http://www.pudzianfight.pl/index.php?news=168&lang=pl 

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
hahah:D eee no aż tak to raczej nie :P Szybko nie będzie takiego 2 Fedora w histori. Ale on chyba wie ze to już nie jest ten sam Fedor co kiedyś takie jest moje odczucie. :P Ja bym chciał zobaczyc Pudziana vs Minotauro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Adamek: "Pudzian" nie będzie mistrzem MMA



Mariusz Pudzianowski zadebiutował w formule MMA pewnie zwyciężając Marcina Najmana. Strongman zapewnił, że - tak jak w swojej poprzedniej dyscyplinie - zamierza zostać mistrzem świata. W realizację ambitnych planów "Pudziana" nie wierzy Tomasz Adamek.

Popularny "Góral" nie zachwyca się trwającą zaledwie 44 sekundy konfrontacją "Pudziana" z "El Testosteronem". - Czy to można nazwać pojedynkiem? Ta walka była bardzo krótka, bo trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Dla mnie to nie był pojedynek. W MMA trzeba zawalczyć trochę parteru, trochę stójki, także walki ja tam wielkiej nie widziałem - podkreśla w rozmowie z boxingnews.pl.

Adamek podkreśla, że MMA to ciężki sport. - Trzeba być kozakiem, żeby w tym walczyć. Ja na dzisiaj nie zdecydowałbym się na walki w MMA, bo nie jestem dobry w parterze i na pewno nie miałbym szans, gdybym upadł w czasie walki na matę. Na pewno nic innego niż boks w tej chwili mnie nie interesuje - zaznacza.

Jego zdaniem Pudzianowski nie będzie w stanie nawiązać rywalizacji z najlepszymi zawodnikami świata. - Widzę jak wygląda MMA w Stanach i widzę jaki poziom w MMA prezentują Amerykanie. "Pudzian" z zawodowcami nie miałby żadnych szans - uzasadnia "Góral".

Najlepszy polski pięściarz uważa, że "Pudzian" powinien nadal występować jako strongman. - Tam jest mistrzem, w MMA mistrzem nie będzie, nie oszukujmy się - kończy Adamek. Zródło: http://www.pudzianfight.pl/index.php?news=155&lang=pl 

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...ja MMA w odroznieniu od ciebie nie twierdze ze moje zdanie jest jedynym slusznym

Moje nie jest, przepraszam jeśli odniosłeś takie wrażenie

Zmieniony przez - MMA w dniu 2010-01-28 23:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
WBC, ta walka w Stanach nie wypalila niestety.

Bodzio, jezeli to by byla prawda, ze Fedor odejdzie po 3 walkach, to by byla wielka szkoda...

A zreszta co my sie tak podniecamy nastepna walka Mariusza, jak i tak nikt jej na zywo nie zobaczy bo bedzie w PFV

MMA, bardzo mily z ciebie czlowiek jednak

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2010-01-28 23:18:03

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Adamek w wywiadzie dodał jeszcze że europejscy zawodnicy MMA to gladiatorzy..Czytałem cały wywiad na innej stronie. Jak widać najlepszy obecnie Polski bokser nie wróży mu wielkiej kariery. Nie istotne. Najważniejsze jest to że Pudzian powiedział bardzo ważne słowa: Że chce walczyć z Najlepszymi i być Najlepszym!!!! Jeżeli będzie się trzymał tego co mówi i wręcz podkreśla przy każdej okazji to w maju możemy się spodziewać całkiem przyzwoitego przeciwnika dla Dominatora. Zaczynam się w tym gubić

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2010-01-28 23:20:12

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mialo byc PPV.

Ja nie wroze wielkiej kariery Adamkowi w HW w boksie. Burak.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
A może to będzie Popek albo Doktor?

Pudzian nie będzie w czołówce mma napewno, Pudzian nad dzisiejszymi zawodnikami wcale nie ma takiej wielkiej przewagi masy czy siły, żeby przeskoczyć kilku-kilkunastoletnie braki w treningu... Jeśli ktoś myśli, że Pudzian z zerowym praktycznie doświadczeniem w SW na wysokim poziomie w 2-3 lata dogoni top, bo podnosi więcej na klate i lata dłużej z workami to mu gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
crocop i czesc. to by byla walka :)

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Panowie może nie będziemy się wypowiadać czy pudzian komuś dorówna. poczekajmy rok, półtorej niech odbędzie te 3 walki i wtedy będziemy oceniać. Polowa z was nie była nigdy na ringu wiec o czym tu rozmawiać umiejętności to jakieś 60% nawet żebyście byli w hooj dobrzy technicznie stójka, parter bez wiary do niczego nie dojdziecie to jest 40%, nie wspomnę już o zawziętości. także takie pisanie czy da, czy nie. zobaczymy nawet jak przegra to czy coś się stanie? on robi wszystko na 100% jeśli będzie chciał to będzie na szczycie, przede wszystkim ma czas, pieniądze, sponsorów, to jest coś czego nie ma 80% fighterow i nie zapominajcie ze jemu będzie chciał pomoc każdy ze względu na prestiż. wiec pożyjemy zobaczymy

Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2010-01-29 01:37:14

Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2010-01-29 01:37:53

No Pain NO Gain

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium