SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w maju zawalczy z Polskim zawodnikiem..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81377

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
ja tam bym paczkowa nie skreślał, umiejętności zapaśnicze ma dużo większe od pudziana, no i jest obyty z ciężkimi zawodnikami także sama masa pudziana nie zrobi na nim wrażenia, inna sprawa z siłą mariusza, z tym że paczków chyba też do słabych nie należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
''29 STYCZNIA OTRZYMALIŚMY LIST INTENCYJNY OD FEDERACJI KSW Z POTWIERDZENIEM CHĘCI WSPÓŁPRACY I UDZIAŁU ROBERTA PACZKÓW W XIII GALI KONFRONTACJI SZTUK WALKI W KATOWICKIM SPODKU 7 MAJA 2010. Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE SPOTKANIE Z WŁAŚCICIELAMI FEDERACJI NAKREŚLIŁO CIEKAWE PERSPEKTYWY WALK ROBERTA PACZKÓW W FORMULE MMA W NAJBLIŻSZYM CZASIE I POTWIERDZIŁO PEŁEN PROFESJONALIZM DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ KSW'' Podaje serwis Paczkow- http://robertpaczkow.blogspot.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Szakal ubiegłeś mnie, bo właśnie miałem powołać tą stronę Paczków Team. Czyli walka Pudziana z Paczkowem jest całkiem realna. Ciekawe czy się dogadają. Ja po walce Mariusza z Najmanem typowałem Roberta Paczków na kolejnego przeciwnika i może się okazać że miałem dobrego nosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Panowie już teraz absolutnie wszystko wskazuje na Paczkowa A co do Ankiety...To prowadzi Paczków, ale Adam "Adaś" Małysz jest tuż tuż..

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2010-01-30 23:50:49

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Pudzian to kloc. Jedynie siłę ma ogromną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Fedor to szczęściarz.Jedynie fuksa ma ogromnego








Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-01-31 08:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
haha mistrz ciętej riposty ^. Ktoś tam wcześniej pisał 3 opcje jak ta walka będzie wyglądać podpisuję się pod tym obiema rękami. Będzie NUDA. Ale jeden plus jest Katowice znacznie bliżej niż Warszawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Obejrzałem teraz walkę Paczkowa to jest parodia on nawet nie wiedział co tam robić położył się na nim i to by było na tyle. Walczyli 2 minuty z czego 1.30 leżał na nim i ledwo oddychał przy udzielaniu wywiadu. Mario go zmiażdży jak Najmana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Bodzio, wszedłbyś na ring do "śmiesznie" walczącego Paczkowa? Mówię wam, 2 razy lepszy Paczków niż Najman. Ale zaczynam mieć pewne wątpliwości że to on zawalczy z Pudzianem, Adamowi potrzebny jest jeden głos do remisu

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
No sam powiedz co on pokazał ? Obalił i nie zadał nawet jednego ciosu a mógł. Mariusza tak nie udusi ale w zasadzie to jeszcze nic pewnego że on będzie tym przeciwnikiem także jest nadzieja jeszcze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anime o MMA

Następny temat

szpagat skurcz ??

WHEY premium