SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z ktorym zawodnikiem najbardziej bali byscie sie walczyc??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
chodzi mi o styl walki, presje psychiczna (silva). Ja osobiscie najbardziej balbym sie walczyc z kerrem, bo koles jest monstrualnie sliny i w ogole

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
A co do samego Takady to moim zdaniem juz dawno ten jego ośrodek szkoleniowy powinien zostac przemianowany z "Takada Dojo" na "Sakuraba Dojo". Tutaj mamy do czynienia z klasycznym przykładem że uczeń przerósł mistrza i to o kilka epok.To oczywiście taki zart, ale uważam że pokonanie Marka Colemana( a i to jak sądzę mogło by ustawione delikatnie) nie robi z niego fajtera.Dobrze ze wdział garnitur i zapowiada walki,to idzie mu o wiele lepiej

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
a jest ktoś z czołówki światowej mma z kim nie bał bys sie walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Ja obawy o moje zdrowie miałbym z każdym zwodnikiem. Jedynego zawodnika, z którym zawalczyłbym bez takiego strachu przed dewastacją to Saku. Pewnie by się skończyło submission a Saku o ile mi wiadomo nie jest taki, że dokańcza techniki. Może znalazło by się parę skosów z wagi do 155lbs co nie bałbym się z nimi mierzyć ze względu na rozmiary i tym samym siłę ciosu.

PS: Żeby nikt nie pomyślał, że pisząc "...nie bałbym się z nimi mierzyć..." traktowałbym ich na równi ze mną. Umięjętnościami, rutyną itd. to jestem od nich daleko w tyle, więc wynik z góry wiadomy, choć pomarzyć nie zaszkodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
myślę, że bałbym się każdego, może z wyjątkiem Mavricka

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Ja bym obawiał się chyba większości. Na pewno bez SOWITEGO (6 cyfr licząc w $ )wynagrodzenia nie stanąłbym przeciw takim gościom jak Wanderlei, Shogun, Rampage, Crocop, Sapp (!), Fedor itp.

Poza tym jest sporo gości, z którymi obawiałbym się lania i na pewno przegrał, ale nie tak, że srałbym po gaciach. Do takich zaliczyłbym np. kolesi z rodzinki Gracie (może poza Ryanem), Sakurabę i innych tego typu (czyli takich, którzy preferują parter, a na glebie raczej są znani z submission niż z soczystego g&p). Chociaż z Roylerem to w sumie bym nawet chętnie zawalczył, mimo że pewnie by mnie ostatecznie pokonał.

A z kim bym się nie obawiał walczyć? Z najgorszą pałą, jaka weszła kiedykolwiek na ring, czyli Wakashoyo Myślę, że bym sobie z nim poradził. Nie bałbym się z Kakudą na jakichkolwiek zasadach. No paru by się pewnie jeszcze znalazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Za sare wyszedłbym w każdym. Padłbym w 1/10 gołoty. Ale nie przesadzajmy nie zabili by mnie. W końcu to cywilizowany sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Ja tam najbardziej bał bym się stanąć do walki z ludźmi takimi jak Don Frye, Chuck Lidell, CroCop, Wand Silva, Bob Sapp czy Fedor. Nie bał bym się zaś raczej ludzi wykorzystujących licznie techniki parterowe, takich jak Saku, Minoauro (nie mylić z Minotoro, bo jego stójki bałbym się bardzoo...), czy Royce Gracie.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Ale odpowiadając na pytanie to najbardziej bałbym sie crocopa. Bo po jego high kicku to bym na oiomie wylądował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ja tam najbardziej bał bym się stanąć do walki z ludźmi takimi jak Don Frye"--> a co ten Don to jakiś kozak?

Jerome go zniszczył.

Z żadnym zawodnikiem z czołowki i nie tylko nie wyszedł bym do walki,nie mam obycia w walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Datsik.Najbardziej bym się obawiał porażki z nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CRO COP w Polsce !!!

Następny temat

Rozpiska turnieju LEVERAGE (grappling + BJJ)

WHEY premium