SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dostawca Econo od początku jest jeden i ten sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ja zamowilem sporo tego, 13 paczek dla siebie, jedynie, co moge powiedziec to, ze sie strasznie ch**owo rozpuszcza, trzeba troche podgrzac mleko, bo sitko nie pomaga ale tak poza tym to ok. Sieja zamet.

Przychodzi do mnie przykladowo mono za 30 zl i dziwnie pachnie to robie badania za 550 zl, zeby miec pewnosc, no k***a nie moge

Eltoro_KrK siejesz tylko sarkazm i cynizm, a nic nie wnosisz do tematu. Zamilcz.

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2011-10-27 22:19:20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
donwazban
tak bede wydawał 550zl żebyś się zbanował dla mnie sprawa jest jasna solaros a ty probujesz tylko niszczyć dowody bo kasujesz badania , jakos na sfd jedno badanie bialka hi-tec wystarczylo aby zrobic z nich oszustow ;]


a czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem?

pogrubie i zmienie kolor zebys zobaczyl:

BULL

http://www.body-factory.pl/showthread.php?p=339245#post339245
Będzie dla Was dużym problemem zakup tego produkty prosto ze sklepu sfd do wybranego przez was labsa i publikacja wyników

oczywiście koszta rozliczymy

proszę o kontakt


....a skasowalem post bo tematow 100 juz jest - i niech bedzie jeden w dziale Odzywki a nie byle gdzie!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Zamet sieje osoba, ktora jest na forum od 2 miesiecy, nie ma co reagowac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@michal09 ma racje , badanie w 100% nie było robione przez kogoś kto po prostu "poczuł" ze białko czuć soja , to badanie kosztuje 550zl a wiec chyba żaden zwykły użytkownik supli nie zrobi go sobie bo cos mu zle pachnie . Po drugie poczekamy co na to władze SFD to się dowiemy . Tymczasem trzeba podchodzić do tego z dystansem :)

@MajkelTSW Z tego co pamiętam dostawca się ostatnio zmienił :)

Zmieniony przez - papet96 w dniu 2011-10-27 22:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Na konkurencyjnych forach powstały tematy "Uwaga na S F D" więc że tak powiem POSZŁO W ETER...
Czekam na wynik badań !

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, szczerze to i tak dziwne jest.
Na BF już wcześniej o tym pisaliśmy - Miętkiemu czy mnie trafiło się dziwne econo, dziwne partie. Producent coś mieszał.
Następnie pewna nieznana osoba wydaję parę zł (550zł) na badanie odnośnie zawartości soi w econo.
Co ciekawe Bull od dobrych paru miesięcy piszę o tym, że jeśli ktoś zrobi badania - zwraca kasę za nie. Więc wątpię aby tym tekstem chciał zniechęcić innych do zrobienia badań, wręcz przeciwnie. Również wątpię aby Bull był nonszalancki
Więc spokojnie spokojnie. W razie co i tak plus jest z innego dostawcy, wcześniej był od treca (teraz nie wiem od kogo )


A skoro o konkurencji mowa - w tym samym czasie wychodzi ich białko co ciekawe


PS. Jasną sprawą tutaj jest, że nikogo nie posądzam. Tak mi się nasunęło

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-10-27 22:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Danieloooi
Na konkurencyjnych forach powstały tematy "Uwaga na S F D" więc że tak powiem POSZŁO W ETER...
Czekam na wynik badań !



ciekawe kto zrobil badania?

a ze juz jest bardzi glosno - komus bardzo zalezy na tym aby bylo glosno!

dla mnie sprawa smierdzi ale na chwile obecna w drugą stronę,
poczekam na kolejne badania i wtedy bede mial pewnosc,mam nadzieje ze ktos zaoferuje 'pomoc' w zrobieniu badania

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
Po dłuższej chwili rozmyślania nad tym tematem zastanawia mnie parę rzeczy:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Dodam że na takowych forach ludzie wypowiadają się z góry negatywnie (nawet klienci SFD piszą )

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium