SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
a sprzęt jest Acera to odpowiada za niego Acer a nie sprzedawca.

Nie prawda. Acer udziela tylko gwarancji(dobrowolnie!)ale odpowiedzialność za zgodność towaru z umową spoczywa na sprzedawcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Amentoris
Bcaa produkuje zupełnie kto inny. Podobnie jak wszystkie suplementy i odżywki prócz econo i mass activatora.


Mam nadzieję że np hitek, bo ich tst wyglada podobnie.
Ale w tego typu oświadczenia strony oskarżonej nie należy wprzyjmować za pewnik.

SFD będzie trudno sie bronić nie podając podmiotów odpowiedzialnych za produkcję. O ile sie nie mylę za produkt odpowiada podmiot wprowadzający go do obrotu, a nie producent.

Trudno mi osobiscie uwierzyc iż np KANIA miał produkowac WPC skoro z oferty na jego www wynika iz nie ma go w swojej ofercie, ma za to produkty pochodzenia roslinnego.
Jednak nie przesadzam, byc może był jedynie konfekcjonerem.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Arros - nic dodać nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Adramel więc na podstawie braku badań stwierdzasz że produkt jest bezpieczny tak? No widzisz ja taki naiwny nie jestem.

Są badania. Mniej/więcej 20 letnie, są też badania "doraźne". Żadne nie wskazują szkodliwości dla zdrowia GMO. No bo niby czemu taka miała by być. Mieszanie genów jest w naturze na porządku dziennym. Teraz tylko człowiek innymi narzędziami je ukierunkowuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Adramel
a sprzęt jest Acera to odpowiada za niego Acer a nie sprzedawca.
Nie prawda. Acer udziela tylko gwarancji(dobrowolnie!)ale odpowiedzialność za zgodność towaru z umową spoczywa na sprzedawcy.

Ustawa mówi, że w takim samym stopniu na sprzedawcy jak i na producencie.
A tak przy okazji. Przy tego typu produktach obowiązuje krótszy termin zgłoszenia roszczenia w tym trybie.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2011-10-29 12:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
Mam pytanie, chociaz nie wiem, czy nie padlo juz w tym natloku dyskusji, jezeli tak, to sorry.
Czy SFD przewiduje, a jezeli tak, to w jakiej formie rekompensaty dla klientow za sprzedaz towaru niezgodnego z umowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nozycoreki - z tego co wiem, można odsyłać nieotwarte opakowania, SFD zwraca kasę.

Swoją drogą, tak mi się przypomniało: w maju kupowałem laptopa przez internet. Sprzedawca wysłał mi jednak inny (gorszy) niż zamawiałem. Kiedy odesłałem i chciałem by mi wymienił, stwierdził że ten nosi już ślady użytkowania, jest brudny i że może go ode mnie odkupić za 70% tego co za niego zapłaciłem... Innymi słowy zapłaciłem więcej za taki który wart jest mniej, a sprzedawca chciał mi oddać jedynie jedynie część kwoty którą za niego przepłaciłem...

To taka krótka historia dla rozluźnienia atmosfery.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-10-29 12:25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
faftaq
Nozycoreki - z tego co wiem, można odsyłać nieotwarte opakowania, SFD zwraca kasę.

Ok, ale mnie chodzi o te, ktore juz skonsumowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
Hubert81
Bez przesady

A w ktorym mialbym przesadzic?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium