SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5588
balanar,miałem na mysli tego który wykrył cała nieprawidłowośc .Na wykopie pisze że najpierw próbował rozwiązac problem na forum ale został wykasowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30760
Jawny wał? Ludzie przeginacie troche. Nikogo nie cieszy fakt, że zamiast 80g wpc jest 60+ 20g soi. Ale co wy myślicie, że każdy dystrybutor bada każdą partię surowca od producenta? Przecież to jest po prostu niemożliwe, chyba że tak jak ktoś wcześniej wspomniał ceny białek będą 100/1kg.

Jest na forum temat z badaniami, które któryś z użytkowników robił w labie. Kilka wielkich marek i nasza ukochana ostrovia. Jeśli chodzi o zawartość białka to tylko skład ostrovii się zgadzał, reszta miała nawet o 30-40%mniej białka niż było to napisane na etykiecie i nie było takiego sapania jakie jest teraz, a były to znacznie droższe marki.

Tak więc, ja rozumiem poirytowanie, ale nazywanie tego jawnym wałem jest grubą przesadą. Powiedzieć wam co jest jawnym wałem? Walenie hormonów do kurczaka i sprzedawanie tego legalnie w sklepach. Dziś coraz więcej dzieci z tegoż powodu jest uczulonych i cierpi na rozne schorzenia.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 800
Padła tutaj informacja (o ile się nie pogubiłem w tym chaosie), że producent białka ECONO dla sfd zmieniał się kilkukrotnie, wiadomo dlaczego?

A moje drugie pytanie jest takie. Laboratorium potwierdziło, że badanie białka przeprowadziło ale czy potwierdziło autentyczność wyniku tego badania czyli skanu na wykopie?

Aby dojść do źródła trzeba płynąć pod prąd.
Kto się nie rozwija ten się cofa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30760
Arother, na pierwsze pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Poczekaj na Bulla. Co do drugiego to kilka/kilkanaście stron wcześniej jest potwierdzenie tegoż badania. Jest po prostu scan firmy nuscana z pieczątką, podpisem.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50244
Ludzie zrozumcie. Praktycznie żadna firma odżywkowa sama nie produkuje białka. Oni biorą ją od producentów. I to producenta trzeba winić za przewał.
Ostatnio wpadkę miał Main Street ogromny dostawca. Oczywiście dostało się firmom sprzedającym mimo iż to Main Street miał wpadkę.
W zeszłym roku była wpadka z możliwością salmonelli w produktach min. Universala i Now Foods. I przecież to nie te firmy zawiniły tylko dostawca.
Była wpadka z batonami Treca. Kto zawinił? Dostawca.
Gdyby SFD samo produkowało białko to można by ich wyzywać od oszustów. Ale SFD tego nie produkuje! Ludzie opanujcie się. Zaczekajcie na wyjaśnienia i badania. Nie wiemy co z tego wyniknie. Do tej pory wszyscy badali produkty na zawartość białka, a nie frakcji to i badania wychodziły ok. Nikt nie był świadomy wpadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4640
Martainn
Ludzie zrozumcie. Praktycznie żadna firma odżywkowa sama nie produkuje białka. Oni biorą ją od producentów. I to producenta trzeba winić za przewał.
Ostatnio wpadkę miał Main Street ogromny dostawca. Oczywiście dostało się firmom sprzedającym mimo iż to Main Street miał wpadkę.
W zeszłym roku była wpadka z możliwością salmonelli w produktach min. Universala i Now Foods. I przecież to nie te firmy zawiniły tylko dostawca.
Była wpadka z batonami Treca. Kto zawinił? Dostawca.
Gdyby SFD samo produkowało białko to można by ich wyzywać od oszustów. Ale SFD tego nie produkuje! Ludzie opanujcie się. Zaczekajcie na wyjaśnienia i badania. Nie wiemy co z tego wyniknie. Do tej pory wszyscy badali produkty na zawartość białka, a nie frakcji to i badania wychodziły ok. Nikt nie był świadomy wpadki.

Martainn w Polsce za produkt odpowiada ten kto go wpowadza do obrotu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2043 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61171
ja już nie moge dalej czytać p******enia jakie to sfd wałki robi i że wszyscy modzi są w to zamieszani,ja proponuje zaczekać do wyników badań a nie rzucać oskarżeniami na lewo i prawo.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 39391 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2043 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61171
no tak ale nie ma jeszcze innych badań białka które mają zostać zrobione i nie wiadomo jakie tam wyjdą wyniki.

ps. osobiście nie jadłem eco sfd ale jadłem inne białka i sojowe i z jajek więc szkoda że obecnie nie można kupić białka sfd bo bym wziął jedno na spróbowanie i zobaczyłbym czy czuć soją.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2011-10-29 08:53:33

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 811 Napisanych postów 3116 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57438
Kiedyś robiłem w firmie importującej kołki rozporowe. Jak szef jechał na ekspertyzę i dostawał próbki od chińczyki to były idealne, piękne i najlepsze.
Jak przyszedł kontener to większego chłamu nikt nie widział. Odesłać nie szło.
Odnieście to do białek sfd. SFD jest zleceniodawcą, nie ma swojej linii produkcyjnej i nie wszystko skontrolować się da.
Szxzególnie Moderatorzy, nic nie winni ludzie, którzy pomagają jak tylko można, od których każdy ŻĄDA odpowiedzi i potem płaci swoim ryjem!
Pozdro!
P.S wczoraj przeczytałem o jakimś pocwie zbiorowym! Człowieku co Ci to da?! Chcesz kogoś udupić bo przez jakiś czas jadłeś białko z dodatkiem soi? Fakt, wałek jest ale poprostu nie można tego olać? Trzeba za wszelką cenę kogoś pociągnąć za nogi w dół? Ci, którzy produkują to białko i tak bekną zakończeniem współpracy i stracą rzesze klientów. Po co robić komuś na złość? Troszkę jak pies ogrodnika, aby tylko kogoś uwalić... :/ Jak w tym państwie ma być dobrze żyjąc z taką bandą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Przytyć...

FuckBaton