SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
4nn
muffa
solaros nikt tutaj niuwaza Cie za ze sypano soje tylko jak sam przyznales ze polecales produkty sfd wiec niedziwota ze w jakims sensie masz udzial w tej aferze bo nie jestes w 100% pewien tego co polecasz to wnioski sie same nasuwaja

Pewnie, a jak polecamy jeść jajka i komuś się trafi salmonella, to też będzie na nas.

Porownaniue nie na miejscu A sami sie przyznajecie ze wciskaliscie jak sie moze okazac syf i niedziwcie sie ze wam sie obrywa skoro z takim przekonaniem polecaliscie....Jezeli ja cos polecam to musze byc tego pewien na stowe bo jak by nuiepatrzec jestem w tym momencie przedstawicielem danego produktu

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to my - MODZI - mamy zrobic kazdemu produktowi badania na wlasna reke

bo jesli ktos sie zapyta
czy lepiej kupic produkt A z Firmy X
czy produkt B z firmy Y


to mamy mu powiedziec ze np. A bo badania pokazuja ze on jest lepszy?








Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-30 22:06:47

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41040
Tylko zeby byc pewnym na 100 musiałbys wszystko osobiscie wysylac do laboratorium , a nie raz pewnie polecales komus suple chodzby innych firm z zagranicy czy wogole cokolwiek.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dziekuje

widac ze część osob rozumie realia!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
4nn

Pewnie, a jak polecamy jeść jajka i komuś się trafi salmonella, to też będzie na nas.


a jak sam polecałem to białko i czuje się z tym zle, ale obiektywnie patrząc na sprawe KTO Z NAS wiedział że to wał? NIKT, kazdy ufał temu co jest na etykiecie ( trzeba ufac, inne produkty też sa wałowane ale mniejsza o to ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
macio09 niepolecalem danego supla od strony pewnosci skladu tylko na wlasnych odczuciach a tutaj sprawa wygladal nieco inaczej, pozatym polecajac cos trzeba sie liczyc ze gniewem kotry odbije sie na polecajacych jak jest wpadka...Ciezko wam cos wytlumaczyc chlopaki ale OK robcie tak dalej forum zyskuje w cholere....

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przestań fantazjować bo nie wiesz o czym piszesz i za krótko hantlem machasz

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jakie mam mieć odczucia co do białka? Idąc tym tokiem rozumowania to walnięte jest łowickie, ostrowia, i myo fusion - wszystkie smakuja jak econo czyli do dupy. Jakie odczucia po białku?

Od dzisiaj nic nie polecam, nawet odnośnie diety - jak wyjdzie że kura ma 21g białka na 100g produktu a miało być 22.... do sądu kurva.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nic, mniejsza już tym. Błagam nie wdawajcie się w te dyskusje o modach etc. Ja też polecałem, też jestem zawiedziony ale bywa i tak, czekam na wyjaśnienie sprawy. Osobiście leję na to czy potem będą sprzedawać to taniej z nową etykietą czy nie, nawet może bym kupił. Dla mnie liczy się aby pokazały się konkretne badania i konkretne korekty, konkretne działania. tyle w temacie. A te 20% soi nikomu nie zaszkodzi, chodzi tylko i wyłącznie o to, że nie ma tego na etykiecie i ktoś sobie żarty robił.

'Muffę' kojarzę, jako spoko człowieka Każdemu czasami nerwy puszczają więc lepiej sobie to darować. Po wyjaśnieniu sprawy powstaną tylko niepotrzebne spięcie/napięcia etc... i różne osoby w różny sposób będą tego załowały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium