SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19158
białko z pewnym zadeklarowanym składem, w najniższej na rynku cenie na pewno nie jednemu przeszkadzało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Hm zastanawia mnie tylko to co mam w obecnej chwili zrobić...Mam jakieś 2KG Econo przesypanego w puszce po BSN i 1 nie odpakowane econo... jak wyjdzie że producent dupa i surowiec dupa to dostanę zwrot tylko za jedną paczkę 750g? A co z resztą czyli tymi 2kg?:|

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Jeżeli to nie jest zagrywka konkurencji, to sprawę powinieneś zgłosić do UOKIK http://www.uokik.gov.pl/ , Ty możesz wytoczyć skierować sprawę drogę postępowania sądowego ponieważ zostałeś oszukany oraz zastało narażone Twoje zdrowie, z doświadczenia dużo dużego odszkodowania raczej nie dostaniesz, za to producentowi bądź importerowi sporo możesz namieszać, sankcje mogą być dotkliwe. Kwestia tylko czy to badania są realne czy tu nie było coś kombinowane. Jeżeli rzeczywiście produkt jest niezgodny z opisem to na miejscu producenta/importera bym się obawiał.
Bedziesz chciał coś tam robić w tej sprawie zgłoś się prawnikiem jestem także jak trzeba bedzie to się skrobnie pozew, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale również może to być afera koperkowa kręcona przez konkurencje. W takim przypadku to producent/importer powinien wyciągnąć konsekwencje prawne w stosunku do konkurencji bo takie działania też są nie legalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Osobiście wydaje mi się że to jakaś prowokacja ze strony konkurencji bądź coś w tym stylu , ile może kosztować takie badanie zawartości ? Mam jeszcze jedno econo sprzed ~4-5 mieś jak wpadnie coś grosza i nie będzie drogo to może strzele badanie " starej " partii

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Dariusz189 w pełni wyczerpał temat, a my niestety nie mamy co rozmyślać, bo do niczego w ten sposób nie dojdziemy. Pozostaje nam czekać, i uważnie śledzić rozwój sytuacji, bez siania paniki (sam jadłem to białko i wiadomo że można sie zderwować czytając takie newsy, ale dajmy prawo do obrony sfd, zanim zaczniemy wygłaszać swoje wyroki).

Trimax49 badanie kosztuje 550zł.

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2011-10-28 00:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
Trimax49 gdzies tam pisali ze jakos 550zl z tym ze jeden z adminow deklarowal ze jak ktos zrobi takie niezalezne badanie to zwraca koszta, czyli w ogolnym rozliczeniu ty nic za to nie zaplacisz...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
maja maja, ale czemu nie zrobili przed wypuszczeniem bialka w swiat, a nie po tej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Sopel_X Dzięki :) Dość sporo.

Eh a mi dalej wydaje się że to jakaś prowokacja, no cóż trzeba czekać na rozwój wydarzeń bo takim gdybaniem nic nie wskóramy niestety :(

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
https://www.sfd.pl/SFD_WPC_Protein_ECONO_80__Oświadczenie_Zarządu_SFD_S.A.-t813616.html
Tu jest odpowiedz na ten temat, tylko tak w gwoli ścisłości ciąży na was odpowiedzialność, jaki to przepis z was zwalnia z odpowiedzialności ? Odpowiada ten kto jest producentem, pytanie bo nigdy nie widziałem nigdy opakowania, kto jest podany jako producent na opakowaniu bo ten ostatecznie za to odpowiada.
Można w tej sprawie wystosować pozew zbiorowy i wszystkie osoby które zakupiły ten towar a czuja sie oszukane mają prawo skorzystać z takiego prawa. Wtedy odszkodowanie może być już znacznych rozmiarów. Można naprawdę tą sprawę ugryźć na parę sposobów. Mam nadziej że nie skasują moich wypowiedzi.
Ja tam nie jestem związny z żadna firma także nie mam nic osobiście do sfd ale takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2011-10-28 00:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Oświadczenie SFD jak dla mnie się kupy nie trzyma i tyle!
Nikt nie będzie mnie dymał na ciężko zarobione k***a pieniądze, jeżeli sprawa się szybko nie wyjaśni na pewno zgłoszę to w odpowiednie miejsca.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium