SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29240 Napisanych postów 62748 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901763
ja wiele rozumiem i rozumialem ale jednak wyniki mialy byc dzisiaj.nie ma wynikow nie ma wyjasnienia, wiec zarty jak powyzszy post sa nie na miejscu.przesada bylo rozkrecanie afery na skale swiatowa tydz czy dwa temu jak nic nie bylo wiadomo ale bagatelizowanie sprawy i obracanie w zart dzisiaj to przeginanie w druga strone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
podaj ich do sądu, bo z płakania nic nie ma a tylko śmiech ze strony zarządu pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29240 Napisanych postów 62748 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901763
z plakania jest wiecej niz ci sie wydaje ludzie czytaja mysla(niektorzy) i wyciagaja wnioski na przyszlosc.a to moze byc duzo gorsze dla sfd niz sprawa w sadzie i odszkodowanie wysokosci 60 zl za 2 paczki eKono a ile przy tym chodzenia.komu by sie chcialo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
kiryl3 nie wiem dlaczego cytujesz moja wypowiedz
ja sie pod tym co napisales pod moimi slowami nie podpisze
ja tylko czekam na wyniki badan bo mnie to interesuje a ze mialy byc dzisiaj to sie upominam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Czekaliście już tyle czasu to jeden dzień was chyba nie zbawi jak się przedłuży.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Wyniki mialy byc i beda- to niemalze pewne. A ze sa opoznienia- coz zdarza sie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Śmiech na sali jak jutro nie będzie to pewnie po dłuuugim weekendzie dopiero..

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
No to się zaczęło
Pisałem o tym że aminigramy się nie zgadzają za wyjątkiem Optimum,Olimpa i Treca to mnie zbanowali miesiąc temu.

Łatwo też zbadać czy w bcaa jest izoleucyna,leucyna i walina i w jakich ilościach/proporcjach i czy niema na przykład glicyny.
Może nie wszystkie bcaa są jak mają być?
a wtedy i cena może być super

SFD robi bcaa?

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2653
Zwykle jak wszystko jest ok, to takie dokumenty sa publikowane nawet wczesniej, co jest hucznie ogloszone zeby kazdy wiedzial. Jak sie przedluza i nikt nic nie wie, nie ma publkikacji to znaczy ze cos sie dzieje
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium