SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Tracicie klientów! nie ma nic gorszego niż niewiedza, najpierw niewiedza klientów (i sklepu sfd?) o składzie a teraz brak wyników czy jakichkolwiek prób wyjaśnienia. Rozgrywacie to jak najgorzej tylko można, dalej stosując jakieś niejasne ruchy. To nie jest poważne działanie poważnej firmy, a tym samym tracicie klientów NA WŁASNE ŻYCZENIE!

zaufanie rozmyło się w sojowej brei...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Harem - sporo prawdy w tym co piszesz, ale Ostrowia nie jest syfem. A przynajmniej zawiera jako jedna z niewielu odzywek bialkowych tyle bialka ile na etykiecie (+/- 1-2%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
Mam 11 opakowań zachomikowanych

Mogę dobrze sprzedać

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobiście zrezygnowałem z produktów sfd..wielu moich znajomych również..
Jeszcze myślałem ze PP100% będę kupował ale daruje sobie bo i tam może być coś nie tak.... zaznaczam "MOŻE ale nie musi"
Ich podejście do sprawy....żenada.

Pozew pozwem..może i dobrze ze ktoś się za to wziął..ale samo pisanie na forach również da swoje skutki...wystarczy przejrzeć fora konkurencji wszędzie o tym trąbią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Drogi kolego Harem. Podstawowa zasada, która wynika z kodyfikacji prawa.
Sprzedaz konsumencka to kodeks cywilny. Oszustwo i sankcje za nie to kodeks karny. Oszustwo konsumenckie to też kodeks cywilny. To sa PODSTAWY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
Arros
Harem - sporo prawdy w tym co piszesz, ale Ostrowia nie jest syfem. A przynajmniej zawiera jako jedna z niewielu odzywek bialkowych tyle bialka ile na etykiecie (+/- 1-2%)

jesli myslisz ze samo stezenie bialka w bialku swiadczy o jego jakosci to jestes w bledzie, a co z zachowaniem frakcji, przewadze "dobrych" frakcji w białku nad "złymi" uczulającymi, co z peptydami typu glikomakropeptydy etc? myslisz ze gazy po ostrowi to skad sie biora? jelita denaturowanych bialek dobrze nie tolerują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
Zgadzam się z kolegą

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Oczywiscie, ze rowniez ma to znaczenie. Przepraszam, ze nie napisalem jeszcze innych rzeczy, ktore wiem w tym poscie.

Nie mialem NIGDY gazow po Ostrowii, tak BTW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja miałem. Co nie znaczy, że to białko jest złe. Po prostu nie toleruję pewnych dodatków.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2011-11-09 21:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie opublikowali wynikow bo wyszlo, ze nie ma soi ale jest ZU Ceresita

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium