SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
A tutaj widze dalej rozkminy jak po filmiku ze Smolenska. Ale to chyba nic nie wniesie, takie domniemania ze koles tam czegos dosypal bo jak zauwazylismy jest wiecej o 50g. badanego materialu czy nie, czy to czy jadl ta odzywke wąchał czy tylko smakował, czy faktycznie byl alergikiem, czy moze może kupił 2 opakowania a nie jedno i oddał te w pełni zamknięte, a może takie badanie nigdy się nie odbyło. Tego się raczej nie dowiemy, pisząc swoje dywagacje, hipotezy i przypuszczenia, bo jeśli nawet są one trafne to nie podparte dowodami dalej są tylko przypuszczeniami. Reasumując mam nadzieje ze jesli to byla zagrywka konkurencji zostaną wyciągnięte konsekwencje, bo to nie tylko onzaczałoby robienie w konia sfd, ale rónierz nas klientów. Co do oświadczenia sfd to dziwi mnie troche że przyznają że coś może być nie tak, jednak poczekam spokojnie na rozwój sytuacji, nie będe snuć tutaj jakichkolwiek teorii. Jesli to zas wina lezy po drugiej stronie, no coz, kazdy wyciagnie wnioski dla siebie.
Jednak narazie nie wyrokujmy, troszke chyba na to za wczesnie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swoją drogą, bluzgają na soję w białku, domyślam się, że również ze względu na phytoesterogeny. Ale firm kosmetycznych za parabeny w żelach pod prysznic i szamponach i reszcie nie pozywają, płynów do płukania tkanin pewnie też używają... Twaróg jedzą, mleczko piją, plastyk (czy jak się to pisze) w mikrofali grzeją.
A to takie fajne źródła xenoesterogenów I krowiego estrogenu w twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie chodzi o to że soja, ale o to że nie ma tego napisane na etykiecie.
Jak coś kupuje ma być takie jak deklaruje producent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
Martucca
best_body
4nn
Jestem ciekawa która firma ma kontrole każdej partii suplementów

Każda porządna, a firma Porządna przez duże 'P' nawet je publikuje
http://www.sciteconline.com/language/en/protein_analysis.php?ver=1
także mam nadzieje że ciekawość zaspokojona.

Trafne porównanie. Scitec versus SFD ekono

Umiesz czytać ze zrozumieniem więc chyba widzisz jak brzmi pytanie?
Poza tym nawet nie śmiałbym porównywać tych firm ze sobą więc potraktuję ten post jako żart, tyle ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
EDIT: jakiś błąd mi wyskakuje>

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-10-28 11:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
test
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium