SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Kogut - jak sie odniesiesz do kwestii wymiany? luknij strone wczesniej co napisałem. Lepiej to sprecyzowac odrazu dla ludzi chcących wymienic Econo bo będzie zamęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
A co zrobicie z resztą Econo? Przecież macie tego trochę na stanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
2xplus + 1xekonom z tej partii gratis ^^ - ale by byla walka :D ... no prawdopodobnie bedzie w wyprzedazy - mam racje Kogut ??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
noizex
chiałem tylko napisać że mam w domu 3 paczki tego białka i nie mam zamiaru nic odsyłać. białko kosztuje gówniane pieniądze więc szczątkowe ilości sojowego w ogóle mi nie przeszkadza . a do tych co sie podniecają zwrotem to sądze że tak bardzo chcą wymienić bo liczą że w zamian dostaną wypasione białko , a jak sie dowiedzą że prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze dopłacić do swojego wymarzoego białka to zostaną przy econo heheheh. typowa polska mętalność - na krzywy ryj


A czego sie spodziewales? Jak mozna cos za free dostac to zaraz bedzie stado.
Dlatego tak jak napisalem, jesli bedzie mozlowisc wymiany econo na econo/plus to olewam temat ale jak bedzie opcja CWS to pewnie, ze wymienie (mamy to w genach wiec ciezko z tym wygrac )
Jedno jest pewne - z marki SFD nie zrezygnuje.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Activatora nie chrzcili pewnie, bo za malo biala i sie bali. mam pare paczek econo, ale nie mam zamiaru odsylac bo mi sie nie chce nie jest to glowne zrodlo bialka w mojej diecie wiec 30g dziennie mnie nie zabije

heheh no niektorzy teraz maja po 50 szt bialka w domu hehe albo poleca szukac pustych opakowan w smietniku i jedna paczke porozsypuja do kilku i powie, ze lubi z nie jednego pieca chleb jesc szkoda, ze tak wyszlo, bo korzystalem tylko z econo praktycznie. teraz przerzucam sie na plusa/complete, mam nadzieje, ze econo jeszcze wyjdzie z pod innego producenta.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Matik278 a Ty specjalnie dzisiaj konto założyłeś żeby się wyżalać nad okropnym smakiem soi w econo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
mozecie potem mi sprzedac po dobrej promocij te econo :)

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
W sumie ja bym sobie wymienil 4 paczki bialka Ecno na plusa, tyle ze jakby to mialo wygladac? Odeslalbym bialko i wymienilibysice mi na Plusa bez doplaty?

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2011-11-10 13:24:08

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
No to niezła lipa! A ja właśnie wcinam ECONO, dobrze że mam tylko 1opak... Chyba nie opłaca się tego zwracać wiecej zapłace za wysyłke i przysyłke niż ten produkt warty...

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
chimera czytaj dokladnie ... zwroca CI za wysylke.. a ze sie nie oplaca fatygowac to inna opcja

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium