SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
demien
jak dla mnie ta cała akcja z wałkiem sfd/abnexen to sprawka konkurencji.


to wina dostawcy
pozniej wina producenta ze tego dostawcxy nie sprawdzil - w sensie
zmeinia sie dostwaca - biore przypadkowy produkt
lece do labsa
i sprawdzam
nie wazne ile by to kosztrowalo
czy 500 czy 1000pln!

Sprawdzam
mam badanie ze jest oki

I goowno mi moga zrobic kolejne 'prywatne' testy.
Mam 'paierek' ze tydzien temu sie zgadzalo.

A tak brak papierka - i jedno prywtane badanie - byc moze przez konkurencje - zrobilo robote.

Oby szefostwo wyciagneło lekcje na przyszlosc i kazdy nowy produkt pokazywał sie wraz z testami z labsu!

...moze lawtwo mi to teraz pisac - ale jesli mialbym linie produkcyjną - to na tym zalezalo by mi najbardziej -
PEWNOŚĆ SKŁADU!

Wiec badanie na własną rękę zrobiłbym na samym poczatku.
Nie wazne na koszta!

...teraz mozna napisac tylko że czlowiek uczy sie na błedach.

michal09
Ale tlumaczenie typu, ze w chlebie tez jest syf to nic sie nie stalo, ze my tez wam opchnelismy jest bezcelowe


ale ja nie pisze ze nie bylo walu - wałek byl!

Ale odnosilem sie do wypowiedzi ze jedzac 90% bialka (czyli wiecej niz powinno byc) ale gdzie jest 20% soi - ktorej nie powinno byc - je ktos pasze dla swin!

Kazdy robi walki gdzie moze.
Dostawca - przyciął tutaj - SFD zapłaci cene!


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-29 14:55:47

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko szkoda że na własnych zamiast na cudzych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Musicie zrozumieć, że moderatorzy się bronią. Mają do tego prawo po tym jak w ich stronę idą oskarżenia. Tak się niektórzy zachowują jakby, to modzi z Bullem do spółki dosypywali do betoniary i pimpowali swoje produkty, a za zakup innych banowali, kasowali tematy itd. Na innych forach tak robią Kto czyta inne fora w PL ten wie, o których serwisach mówię.

Oni mają z tym tyle wspólnego co kulturystyka z baletem. Balet może pomóc w pozach na scenie, ale z baletnicy nie będzie kulturysty i odwrotnie

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-10-29 15:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
REVEN-33
Tylko szkoda że na własnych zamiast na cudzych


no wlasnie

SFD ma specyficzny klimat.
+
Kilkaset tysiecy uzytkownikow.
+
wlasna marka
+
wbrew pozorom nie ma zadnej 'dyktatury' modow - jak to ma miejsce na innych forach.

Gdzie indziej za zadanie pytania jakie juz bylo - normalne pytanie - mozna dostac bana kilkudniowego.

To wszystko nakladajac na siebie - jest jak jest.


Afera wieksza niz gruntowa!



Ludi_
Musicie zrozumieć, że moderatorzy się bronią. Mają do tego prawo po tym jak w ich stronę idą oskarżenia. Tak się niektórzy zachowują jakby, to modzi z Bullem do spółki dosypywali do betoniary i pimpowali swoje produkty, a za zakup innych banowali, kasowali tematy itd. Na innych forach tak robią Kto czyta inne fora w PL ten wie, o których serwisach mówię.


widze ze cześć osob jednak rozumie!



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-29 15:03:35

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Ludi_


Oni mają z tym tyle wspólnego co kulturystyka z baletem. Balet może pomóc w pozach na scenie, ale z baletnicy nie będzie kulturysty i odwrotnie



mamy tyle co zwykli forumowicze,również kupowaliśmy te białko i jesteśmy zniesmaczeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solaros
Jesz chleb?
Jesz szynke?
Jesz parówki?
Jesz konserwy?
Pijesz wode?
Kupujesz fast foody?
Jesz cokolweik ze sklepów?

Wiec swinstwo spozywasz cale zycie!

Idz oskarzyc sprzedawczyni w sklepie ze sprzedajac Ci 'chleb żytni' - maki zytniej jest najmniej!
Tylko jesz pszenice.


Słabe porównanie. Jeżeli etykieta nie zgadza się z tym co jest w środku - to jest to oszustwo. Przeciętnego użytkownika nie interesuje, czy zawinił producent, dostawca, czy ktokolwiek inny. A mówiąć, że w USA suple nie mają tyle białka, ile powinny ?
Tzn. że jak Amerykanie robią w ch..a to i Polacy muszą robić ?


Zmieniony przez - Skeba w dniu 2011-10-29 15:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
stoją za tym tajne służby i Rosjanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Skeba
Solaros
Jesz chleb?
Jesz szynke?
Jesz parówki?
Jesz konserwy?
Pijesz wode?
Kupujesz fast foody?
Jesz cokolweik ze sklepów?

Wiec swinstwo spozywasz cale zycie!

Idz oskarzyc sprzedawczyni w sklepie ze sprzedajac Ci 'chleb żytni' - maki zytniej jest najmniej!
Tylko jesz pszenice.


Słabe porównanie. Jeżeli etykieta nie zgadza się z tym co jest w środku - to jest to oszustwo. Przeciętnego użytkownika nie interesuje, czy zawinił Producent, dostawca, czy ktokolwiek inny. A mówiąć, że w USA suple nie mają tyle białka, ile powinni ?
Tzn. że jak Amerykanie robią w ch..a to i Polacy muszą robić ?



doczytales moje kolejne posty?

czy napisalem ze walku nie bylo?

walki sa wszędzie - nie pochwalam tego - ale są.

Napisalem tylko ze ludzie jedzą swinstwo całe zycie - nie tylko 20% soi - ale pakuja w siebie hormony i inne swinstwa zawarte w pozywieniu - i jakos zyja i maja sie dobrze.


Tyle że oni robia to świadomie.

SFD - jako producent - został zrobiony w bambuko przez dostawcę.
SFD winne tez jest - nie zaprzeczam! - bo nie zrobiło wlasnych badań.

.....i tu jest moje 'ale' do szefostwa!

Bylyby wlasne badania - nie bylo by afery az takiej.


A tak to swiecic musimy oczami,modzi i bull.


SFD teraz bedzie płaciło cene,modzi z reszta tez za to że polecali.

Ale wina w tym taka nasza - jak w tym że pada dziś deszcz - czyli żadna!

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-29 15:11:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ciekawe jak to teraz bedzie wygladalo, sfd przycisnie z badaniami produktow itp. i pewnie odbije sie to na cenach-zapewne wyzszych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
michal09
Ciekawe jak to teraz bedzie wygladalo, sfd przycisnie z badaniami produktow itp. i pewnie odbije sie to na cenach-zapewne wyzszych.


Badania powinny byc najsampierw!

Zdania nie zmienie.

Pojawia sie produkt -> pojawia sie wraz z wynikami badan!

Niestety tyle mam wspolnego z tymi produktami - co nic.
Ale załuje ze Ci co maja - nie przycisneli bardziej - np. Tadziu.

On nie tyle że poelcał,co mozna powiedzieć że 'tworzył skład'.
Ale dalej z produkcją nie mial nic wspolnego!

Tyle ze dalej czesc osob bedzie myslala i pisala ze to tez jego wina!

Ale taka jest jak moja - czyli żadna!


Za błędy sie płaci.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-29 15:16:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium