SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A ja czuje sie urazony Tym ze sprzedano mi cos co nie zgadza sie z prawda. I nie obchodza mnie moderatorzy ktorzy beda pisac ze w wiekszosci odzywkach to co jest napisane na etykiecie a to z czego naprawde sklada sie ten produkt jest nie prawda . Nie obchodza mnie inne produkty, obchodzi mnie to co kupilem u was i okazalo sie zwyklym przekretem. Zal mi ludzi ktorzy za tym stali. Nie lepiej bylo napisac na etykiecie prawidzwy sklad i nie robic sobie klopotu. Mam nadzieje ze firma produkujaca te bialko uczy sie na bledach.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
zanim bedziesz pisal tak powazne oskarzenia poczekaj na wyniki badan;)
nie udaje ze sam jestes zszokowany i zniesmaczony cala ta sytuacja jednak,bez podstaw w postaci badan niezaleznych uzytkownikow i nie bede oskarzal zadnego podmiotu
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Dobra ludzie, ale nie popadajcie w paranoje ze wszyscy moderatorzy, brali udzial w jakims spisku za grube kokosy, lub tez ze beda jak bezmozgi stac murem i cenzurowac, banowac i wmawiac nieprawde. Oni tez jak duzo z nas jedli te produkty, i jesli okaze sie ze z tymi zarzutami ze to prawda to beda napewno mocno rozczarowani jak i zawiedzeni poczynaniami SFD, i watpie zeby to przemilczeli, nie jako modzi ale jako ludzie po prostu, i jako konsumenci.
Jednak jesli zarzuty okaza sie bezpodstawne ciezko bedzie tez zmyc ten brud ktory pozostanie wlasnie z tych wszystkich domnieman i przypuszczen. Wiec myslcie co piszecie i wstrzymajcie sie z osadem, ja rozumiem ze duzo ludzi moze czuc sie oszukanych, ja sam tez na poczatku zareagowalem mocno impulsywnie, ale po przemysleniu sprawy, moim zdaniem jeszcze za wczesnie na wyrokowanie, bo info z wykopu nie jest dla mnie 100% dowodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
cnotliwy zgadzam się z tobą w 100% nie ma co narazie rzucać oskarżeń.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Akurat modzi maja z ta sprawa tyle wspólnego co ja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Jak teraz przegladnalem watek na Body Factory to sie za glowe lapie... Solaros fajnieto podsumowal. Nie badzmy stronniczy, nie chodzi o to zeby rozdmuchac sprawe ale zeby poznac prawde. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
u sajbera dyskusja dopiero na 2 strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rush comes - co do "przymilania", to każdy jak widać ma własne doświadczenia, własną praktykę i własną miarę do oceniania innych. Fakt, że nie wszyscy używają na dzień dzisiejszy logiki dwuwartościowej do artykulacji swoich poglądów, nie oznacza że nie są zainteresowani rozwikłaniem sprawy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium