SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
MajkelTSW
Nie znam nikogo kto regularnie kontroluje białka z wyjątkiem Scitec'u z horrendalnymi cenami

Byłaby inna rozmowa, gdyby przedstawiono jakiekolwiek wcześniejsze badanie, a tak wyszło jak wyszło.
Nie mam na myśli badań na wzór Scitec, bo jak widać bardzo dużo ludzi sięga po najtańsze produkty i nie da się zrobić wszystkiego, jeśli końcowa cena ma być jak najniższa.
Prosty wybór, jeśli ktoś chce mieć w 100% sprawdzone białko - niech kupuje te regularnie badane i płaci odpowiednią cenę. Reszta jest na umowy z "założeniami" odnośnie składu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczymy jak będzie Mam nadzieje, że zrobią badania na produktach SFD jak i również Abnexenu (szczególnie białek, najlepiej trochę dokładniejsze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
IneTheEnd
Zobaczymy jak będzie Mam nadzieje, że zrobią badania na produktach SFD jak i również Abnexenu (szczególnie białek, najlepiej trochę dokładniejsze)

Było już napisane w oświadczeniach, że produkty są badane.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tak. Natomiast interesuje mnie co konkretnie jest w nich badane. Bo wiemy, że econo też było badane... na % zawartość białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobisice nie kupowalem dla tego ze nie lubie czekac na przesylki i zamawiac przez neta, pewnie gdyby bylo dostepne tam gdzie kupuje od reki to kupilbym nie jedno, te suple ktore mam na stanie z innej firmy, przez ta akcje z econo znow dala mi od myslenia czy faktycznie inne suple ktore jem sa okej, no ale nie wydam tyle na badania bo mi to z leksza lata, pewnie gdyby wyszlo ze jem cos innego niz to co tam napisane to bym obwinial ta firme o to ze nie rosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
IneTheEnd
Tak, tak. Natomiast interesuje mnie co konkretnie jest w nich badane. Bo wiemy, że econo też było badane... na % zawartość białka

Konkretny skład białka, bo oczywiście białka były wcześniej badane na rzeczywistą wartość %, ale nie o to chodzi w tym temacie.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
"econo produkuje producent również mass activatora "
MAM SIĘ ŚMIAĆ?
Poruszanie kwestii finansowej, to jednym słowem żałosna linia obrony, przecież to jest oczywista sprawa że marka SFD nie mogła sobie pozwolić na jakieś większe ceny produktów, bo nikt by tego nie kupił. A teraz piszecie że jak chcemy sobie kupić białeczko to jedyne dobre które ma skład rzeczywisty z tym co jest na etykietce, to za 200 zł, kompletna żenada, w ten sposób chcecie innych odwrócić od konkurencyjnych tanich firm? Że oni też tak żerują na ludzkim zaufaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, dzięki
Bo dopadły mnie konkluzje na temat tego co kryje się w tych workach, które mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mortristan co Ty pieprzysz znowu. Skąd się urwałeś?

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-10-28 23:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kupuje suple dla frajdy, mysle fajny sklad kupie dzis ta i ta odzywke, sypne tyle gram odzywki to wydjzie tyle gram np bialka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium