SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
A ja powiem że te 20g białka sojowego nie zawiodło mnie tak jak podejrzenia o pochodzenie i mataczenie w sprawie Abnexena :( Mam nadzieje że to dobry towar i bez holenderskiej szopki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jeżeli lubisz być oszukiwany, Twój wybór, ale ja nie i tolerować tego nie zamierzam!

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2011-10-30 19:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi tylko i wyłącznie o to, że albo producent coś zmienił albo sfd nie napisało, że tam jest soja i tyle.
Mnie równie bardziej interesuje abnexen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Bijemy jakis rekord z ilosci stron na dzien?
Caly czas to samo, to juz nudne jest ...

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
ja wale gorący temat 3dni i 82 strony

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
__Logan__ biemy rekordy dlatego ze kazda z tych osob czuje sie w jakis sposob oszukana w tym i ja a nikt z ludzi odpowiedzialnych za rozprowadzanie supli sfd i abnexen-u niema zamiaru sie wypowiedziec?!!.Wystosowano jakis suchy tekst pisany przez prawnikow firmy sfd ktory tak naprawde nam zwyklym zjadaczom chleba nic niemowi i pozostawiono sprawe samej sobie.Byc moze ktos liczy ze sprawa sama wycichnie i proceder bedzie dalej sie toczyl, inaczej nieda sie myslec skoro wyjasnianie tak powaznego zarzutu trwa tyle czasu i nikt niema zamiaru sie wypowiedziec na forum tylko jakies smieszne proby obrony przez "zaprzyjaznionych" forumowemu guru...

Zmieniony przez - muffa w dniu 2011-10-30 19:54:25

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy complex i plus tez jest sprawdzany??

Ogólnie lipa i nie ma co się dziwić ze temat jest numero uno.

Ja tylko i wyłącznie suplementacja vitafitem..ale plusem i complexem ciekawe jak skład w tych produktach.

Masówkę zmieniam na innej firmy a proteiny...tez trzeba będzie przerzucić się na ostrowie albo łowickie z tych tańszych...

Lepiej mieć skład ok a ze smakiem da się jakoś rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Powiem szczerze, ze gdy wyszly suple spod loga "SFD", chcialem odrazu zakupic dla wyprobowania te suple, lecz po chwili namyslu stwierdzilem, ze warto poczekac na jakies rzetelna opinie ludzi, ktorzy lykna to jako pierwsi


Dobrze zrobilem jak widac, ale tak szczerze, to w zyciu bym sie nie spodziewal, ze takie akcje beda .. jestem uzytkownikiem tego forum od fchvj, fchvj i jakies zaufanie do "SFD" mialem.


Zobaczylem temat i lekkie zdziwko, ze takie niedopatrzenie moglo sie zdarzyc, co jak co to sprawe zayebaly obie strony, ale nie wnikam, poczekam na oficjalne oswiadczenie i wyniki badan, a tak przy okazji to od 50 str. jest pisane jedno i to samo - ludzie kurva ogarnijcie sie troche, wiem ze czujecie sie oszukani itd. ale walkujecie to jakby Wam starych nalesnikiem nayebali conajmniej, troche ogarniecia zycze.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Chcecie badań to sobie zróbcie je jeśli macie podejrzenia, jakoś do innych firm się nie czepiajcie że nie robią badań, np takie myo fusion, gdzie 50g na 100 to moze białko, myśłicie że ostrowia czy ostrowit robią sobie badania bo watpie w to. Bull gdzieś napisał że takie badanie kosztuje tyle co zarobek na całej partii, a jesli by robic z dokaldnym podziałem na frakcje to koszta są bardzo duże, a poza tym zadna firma nie poda nikomu zawartości danych frakcji i się będzie zakrywać tajemnicą składu. Gdzieś był przypadek że sprzedawali odżywkę nocną z czego kazeiny tam byłznikoma ilośc i wszystko jest ok, nikt się nie burzy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium