SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o plan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3288
Prosze o napisanie mi nowego, czterodniowego planu ćwiczeń. Chce ćwiczyć takie partie jak Plecy z kapturami, klata, nogi, biceps, triceps, barki, przedramie, brzuch, czyli wszystko prócz łydek. Mam 18 lat, ćwicze 6 miesięcy regularnie, waże 70 kg
Mój stary plan to:
Pon klatka+biceps+brzuch
Sroda Plecy+Triceps+brzuch
Piętek Nogi+ barki
z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a czemu nie chcesz łydsek cwiczysz ???????? slszlaem ze ludzie nie chca ud ale łydki tak (choc to glupie) ale czemu tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3288
to niech będą łydki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Może tak:
Pon - klata & trice
Wt - nogi
Czw - barki
Sob (pt) - Plecy & Biceps + przedramiona

do tego brzuszek 3-4 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jak to "niech bedą" ale w 1 poscie zastrzegales ie ze ich nie chcesz.. czemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3288
Kiedyś ćwiczyłem łydki i nie lubiłem tego, ale skoro uważacie że trzeba to będe ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Łydki trzeba ćwiczyć tak uważamy :), a tak na poważnie to wiesz jak śmiesznie wyglądają osoby, które mają dobrze zbudowaną górną część ciała a nóżki mają jak patyki? (dotyczy to głównie łydek). Wygląda to badziewnie, dlatego do treningu mięśni ud obowiązkowo dorzucasz trening łydek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3288
banan: klatka+triceps?? nie za dużo. Raz czy dwa świczyłem tak i uważam że to za dużo na triceps, a może tak:
Pon klatka+przedramie+brzuch
Wt Nogi+brzuch
Czw Barki+biceps
Piąt Plecy+triceps+brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
NIE! to nie jest za dużo, jezeli łączysz klatkę z tricepsem i plecy z bicepsem, to wtedy na te mniejsze gruby (tric,bic) robisz 2 ćwiczenia (góra 3) po 3 serie. Np. robisz klatkę i później na trica walisz pompki na poręczach + wyciskanie francuskie. Podobnie jest w przypadku bica, który tak samo jak przy tricepsie podczas treningu pleców już się trochę męczy, dlatego po wykonaniu tr.ploeców robisz np. uginanie ramion ze sztangą + modlitewnik. Przedramiona rób po bicepsie, 1-2 ćwiczenia po 2 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
pon barki tric bic (przedramie)
wt nogi (brzuch)
sr-
czw klatka (brzuch)
piatek plecy

AUTOR zmienilem troszke twoj plan

BANAN ::::::::

"NIE! to nie jest za dużo, jezeli łączysz klatkę z tricepsem i plecy z bicepsem, to wtedy na te mniejsze gruby (tric,bic) robisz 2 ćwiczenia (góra 3) po 3 serie "
---- czyli jak sie cwiczy samego (tric czy bic) to ile cwcizen ? 4 -5 ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3288
a może triceps z plecami, w poniedziałek aż tyle ???? i ile ćwiczeń na kaptury i przedramie i po ile powtórzeń???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie rozumiem tego sformułowania

Następny temat

Biceps + Triceps??????

WHEY premium