SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o plan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli tric z plecami to nie beidze dobfrze bo tric efektyewni pracuje przy klacie i nie biedzie mial czasu na regernke.
a az tyle??? eee nie tak duzo srednia i 2 miale grupy (+ opcjonalnie przedramie)

kaptury rob w trenigu pleców jako ostatnie cwiczenie ( po prostownikach grzbietu) 3-4 x jak chcesz niekotrzy wola duzo niekotrzy malo powtrzen

przedramie ten ugiananie ze sztanga /sztangielka 2-3 razy nachytem i podchytem ppowtorzenia tak ja przy kaptprach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Fuc.kmaster - tam była pomyłka, pisałem to szybk i nie zwracałem uwagi miało być 1 (góra 2) ćwiczeniea po 2-3serie. Sam taką radę kiedyś dostałem od Michaila więc się do tego dostosowałem. I gdy ja łącze tric z klatą i biceps z plecami to na te mniejsze grupy wykonuję 1 lub 2 ćwiczenia (zazwyczaj 2) po 2-3 serie.
Sądzę gdyby robić triceps i biceps w oddzielny dzień to dobrym rozwiazaniem byłoby ok.9-10 serii w 3,4 ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
4 na biceps to duzo za duzo. 3 to juz powiedzmy gorna granica
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie rozumiem tego sformułowania

Następny temat

Biceps + Triceps??????

WHEY premium