SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosto do celu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Poniżej wstawiam 2 zdjęcia, nie wiem w której kolejności się wstawią lecz 1 jest przed redukcją a 2 po około prawie miesiącu redukcji, mam nadzieję że rozpoznacie :D
To dopiero początek, redukcja ciągnie się dalej, mam nadzieję że wszystko zmierza w dobrą stronę!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mowa o meczu widzewa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Widać że redukcja ładnie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dzieki! :)
Tak mowa o meczu Widzewa
Dodam jeszcze ze wielkim fanatykiem zadnych barw nie jestem tylko po prostu sie interesuje, zeby nikt tu mnie wrogo nie odebral :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dzis dzien wolny :) ogolnie byla poprawa plecow i nadal jest, lecz gdy dzis pozwolilem sobie na lekkie interwaly w postaci biegu odezwaly sie i dolaczylo kolano, dziwi mnie to poniewaz gdy biegalem na boisku nie mialem problemow, gdy zaczelo bolec ustapilem i poszedlem pocwiczyc troche brzuch, wiekszosc cwiczen dynamicznie :)
Obecnie leze kolana juz nie czuc a plecy jeszcze lekko, jutro mam nadzieje ze bedzie juz wszystko w porzadku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
karnet kupiony? widzew ładny rekord utrzelil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Tak dokladnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na skale światową patrząc na poziom rozgrywkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Hahahah no co zrobisz? Lodzka pilka sie rozpadla, dobrze ze choc troche reprezentacja sie buduje :D

Zmieniajac temat, ma ktos moze jakas skladanke najlepiej ostre motywacyjne techno czy cos w tym stylu. Dzis w szkole okolo 2 godz cardio w tym trening brzucha, pozniej ponad 2 godziny orlika i dosc mocnego biegania tam, a po orliku kilka kolek biegania na stadionie i 1 interwal, a jeszcze trening silowy trzeba zrobic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia-rośnięcie

Następny temat

Ćwiczenia Na Brak Obwisłej Skóry

WHEY premium