SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosto do celu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Poniżej fotki jedzenia 3 i 4 posiłek :)

3 - kurczak pierś około 250g, ryż około 50g, curry, przyprawa do kurczaka, trochę sera i koncentratu smażone na maśle klarowanym
4 - pstrąg wędzony we własnej wędzarni około 170g + trochę ozorków z kurczakiem i warzywami (porcyjka żelatyny)

W ostatnim posiłku normalnie powinny być jakieś węgle jeszcze, ale nie czułem ochoty więc zjadłem tak, poniżej zdjęcia. tego kurczaka coś mi ucięło ale mimo wszystko wstawiam bo coś tam widać :D














Zmieniony przez - Jasiu22 w dniu 2017-05-07 21:49:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dzis wieczorem, krotki trening brzucha i rozciaganie, jutro trening silowy, szkola, obowiazki... mam nadzieje ze uda mi sie pojechac do klubu i zrobic trening, jezeli nie, zrobie w domowej silowni rownie mocny :D dojazd do klubu to okolo 2,5 godz + okolo 1,5 godz na silowni to wychodzi 4 godziny :D liczac ze ze szkoly wroce o 15, 15:34 autobus po 20 bede w domu, bo jeszcze przesiadki, ale cel jest okreslony i trzeba do niego dazyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jasiu22









No nie są to foty jedzenia jak u koleżanki z dzienników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Zgodze sie ale ,mi zalezy aby bylo smacznie :) nie chce mi sie robic tak czy tak byle ladnie bylo, jesli smakuje i jest zdrowe to jestem zadowolony i nie musi jakos super wygladac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ale ja to w zupełności rozumiem, moje również wyglądają podobnie ale wchodząc w Twój dziennik po koleżanki rzuciło się w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Kolezanka to kucharka zawodowa :D nawet jakbym musial to chyba bym tak ladnie nie zobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ciezko jest z nią konkurować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dlatego nawet nie konkuruje, ide swoja sciezka i tak jest najlepiej :) dzis zabiegi rehabilitacyjne
1. Lampa nagrzewajaca
2. Prady

Wrazenia? Hmm jak bylo tak jest, moze troszke luźnej. Po 1 zabiegu nic nie stwierdze, zobaczyby jak odchacze wszystkie 10.

Dzis juz na silownie sie nie wyrobie takze zrobie trening w domu okolo 18-19.

W poradni rehabilitacyjnej byl fizjoterapeuta gdzie podlaczal te prady itd... jutro postaram sie zagadac, opowiedziec troche sytuacje moze cos doradzi, zawsze warto sprobowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
oczywiscie ze warto, konsultuj z nim każdy swój problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Okej, postaram sie cos wyciagnac jak bedzie mial czas :)

Dzis trenining

1. Wykroki 16 kg hantle 4 serie 6-8p
2. Podciaganie 4-10p 4 serie
3. Wyciskanie RAMPA 86 kg 6p (ciagle ten sam ciezar, ale i po zredukowaniu okolo 8 kg to chyba i tak okej. Instruktor nie kazal zrzucac za duzo wiec teraz przystopowalem, kazal dolozyc cwiczen na brzuch aby spadlo w pasie troche i w zwiazku z tym bede go robil okolo 5 razy w tygodniu, nie mocno bo wtedy zle sie czuje ale jednak zeby go bardziej angazowac niz byl do tej pory)
4. Wznosy do boku 8kg 12p
Do przodu 8kg 12p
Na tyl barkow 6kg 10p
5. Prostowanie na wyciagu 36,34,30 kg 10-12p
6. Ugiananie gryf lamany okolo 26-28kg
7. Wznosy nog do klatki 3serie 8-10p
8. Kilka minut boksu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia-rośnięcie

Następny temat

Ćwiczenia Na Brak Obwisłej Skóry

WHEY premium