SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosto do celu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
Ja obserwuje na bieżąco, ale nie znam sie na kulturystyce tak mocno więc się nie wypowiadam :) Miej motywacje i szlifuj swoje ciało i dodawaj wpisy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dziena :D beda wpisy! Postaram sie jeszcze bardziej ciekawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Dziś dzień nietreningowy, lecz nie zupełnie :) na wf robiłem ćwiczenia z gumami oporowymi, piłką lekarska brzuszki z hantlem trzymanego jednorącz i jeszcze inne na brzuch :) wszystkie ćwiczenia imitujące pchniecie kulą, nauka techniki pod okiem wfisty itd.. na koniec wf zrobiłem sobie 3 serie na ławce rzymskiej z myślą o wzmocnieniu prostownika, ponieważ ciągle odczuwam ból w dolnej części pleców i chyba będę musiał sobie trochę odpuścić z niektórymi ćwiczeniami przynajmniej do wizyty u lekarza :) w domu porobiłem jeszcze trochę mobilizacji... niczego niestety nie nagrałem, lecz jutro z treningu już się postaram :)
Dziś dieta

1 Posiłek: Omlet z 4 jaj + 10g oleju kokosowego + trochę płatków owsianych z suszonymi owocami
2 Posiłek: Mięso z kurczaka ze skórką + około 50g ryżu
3 Posiłek: Rolada wieprzowa z ryżem
4. Jeszcze nie jadłem, ale coś tam wymyślę

Dziś dam zdj tylko 2 posiłków ponieważ nie myślałem zbytnio żeby fotografować i przy obiedzie mi się zapomniało :) kolacja ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Kolacja jak będzie ładna dziś to wstawię jutro :) suplementacja : witaminy i minerały Olimp








Zmieniony przez - Jasiu22 w dniu 2017-03-07 18:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Jednak napisze dzis :) kolacja dosc mala (kurczak ze skorka, makaron, troche twarogu) mala bo wczesniej nieplanowany cheat (piwo czeskie - litovel cerny citron) pychaaa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
U ortopedow wizyty na maj/czerwiec a plecy bola teraz :/ no coz... jutro jeszcze bede dzwonil czegos szukac, a jesli nie to najpierw bede musial udac sie do fizjo (prywatnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Dziś dość męczący dzień, ból pleców mobilizacje itd... co prawda nie jest on jakiś bardzo mocny ale dyskomfort jest. Dziś na wf znowu trening pod kulę, ćwiczenia z piłką lekarską, gumami oporowymi itd :) po szkole trening w domu... średnia intensywność ponieważ nie chciałem przesadzić z powodu tych pleców, po treningu już niby ciemno ale poszedłem jeszcze na pole obok i pchałem kamieniem (3kg) co prawda lżejszy niż kula ale do treningu dobry, innego nie umiałem znaleźć a ten był idealny w kształcie kuli prawie :) wyniki jak na razie słabe, nie jestem z tym oswojony i nie potrafię mojej siły przełożyć na metry... dzisiejsza najwieksza odległość to 12-13m a najcześniej padało troche ponad 10, nie jestem zadowolony ale bede pracowac! Dieta trzymana, jedyne odstepstwo to jedno ciasteczko oreo hehe :D
Dziś obciążeń nie piszę bo słabe były ale wrócę silniejszy!

1. 4jajka + majonez 10g
2. Rolada wieprzowa 250g + ryż 50g
3. To samo :)
4. Makrela około 180g + ryż około 50g

Po treningu banan :) suplementacja: witaminy i minerały, zakupiłem też wit c od jutra bede przyjmował :)

Wstawiam zdj co prawda mało widoczne ale moim zdaniem dość fajnie wyszedłem jak na poziom bf obecny + zdj śniadania :)
Niedługo postaram się dotrzymać słowa i dodawać filmiki z treningów :)








Zmieniony przez - Jasiu22 w dniu 2017-03-08 22:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Czesc wszystkim! :) dzis dzien nietreningowy lecz nie siedzialem oczywiscie :) w szkole troche pilki, pingponga, siatkowki :) w domu kilka minut mobilizacji (dzis z plecami troszke lepiej niz wczoraj) po szkole pojechalem na basen, fuul ludzi jeszcze pol godziny czekania na miejsu poniewaz otwarcie 17:45 na 1 torze kilka osob wiec swobody nie bylo... plywac stylowo nie potrafie lecz plywalem tak jak umiem, zabka, kraul, grzbiet...
Wiem ze zabka to najgorszy wybor jesli chodzi o te plecy ale przy tylu ludzi na basenie czasami trzeba bylo zwolnic... ogolnie okolo godziny plywania I kilkadziesiat minut sauny :)
Dieta trzymana :) jutro wstawie posilki z dzisiaj poniewaz nie wchodze juz na.komputer a na telefonie dodawac nie potrafie :)
No I za nauke wreszcie trzeba sie wziasc... 3 gim srednia zadowalajaca nie jest, marze o dostaniu sie do technikum I zdaniu matury ale zobaczymy jak to bedzie :) oczywiscie nauka nie kosztem cwiczen haha, zagospodaruje czas odpowiednio :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Moim celem jest zostanie trenerem personalnym znaczy no dobrym trenerem bo na zwyklego to kurs I juz sie jest... trener + dietetyk + fizjoterapeuta
To dla mnie idealne polaczenie... nie chodzi tu o studia w kazdym kierunku ale zeby jakies pojecie miec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
Dąż do swojego celu, trzymam kciuki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia-rośnięcie

Następny temat

Ćwiczenia Na Brak Obwisłej Skóry

WHEY premium