SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosto do celu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Mialem w celu zmniejszenia bolu podczas chodzenia biegania itd, na szczescie powoli wracam do siebie.

Do zgodze sie z tym... ale no z jednej strony nie musialem czekac zdjecie zrobil, skierowanie dalej dal, zalatwil jeszcze zebym nie czekal tam tyle co inni takze sa plusy i minusy mysle :)

Ostatnio nie dawalem wpisow z treningow bo ich nie bylo.. sobota niedziela turniej pilki noznej troche pompek i tyle.

Dzis postaram zrobic sie juz trening... ortopeda kazal nie cwiczyc z obciazeniem a wizyta u lekarza dopiero na czerwiec... no swietnie. Ale rehabilitantka wyrazila zgode kazala tylko oszczedzac ten odcinek, wiadomo ze nie bede szalal teraz z ciezarami ale dieta + jako taki trening mam nadzieje ze zrobia robote.. ostatnio gdy brak treningu brak takze diety bylo. Zero apetytu a jesli juz to organizm pragnal wegli, dzis wracam na silownie ale trening bedzie slaby nie ukrywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Ogolnie jestem w dole i fizycznym i psychicznym, wszystko mnie boli, inni wokol diety nie trzymaja takze mi ciezko. Ale jakos trzeba ruszyc, moze basen wejdzie w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kazdy tak czasem ma, zrob sobie np. sobota wieczor ze wpada cheat a w pozostale dni pilnuj michy i taki raz w tyg nagrodzenie siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokładnie, bo inaczej można zwariować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160437 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234403
trzeba podchodzic ze zdrowym rozsadkiem do tematu:) tez od czasu do czasu zjem cos ekstra, wazne by pozniej po takim wypadzie sie nie zadreczac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Wczoraj zawalony dzien. Pojechalem do kluby kulturystyki w lodzi gdzie dojazd mam slaby, trener fajny zobaczyl mnie, jutro jesli dogadam sie z rodzicami to tam pojade :) skladka na miesiac 55 zl, trener z ponad 50 letnim doswiadczeniem, dieta, plan wszystko tam. Zobaczymy czy sie uda, bo z tym dojazdem kiepsko
Wczoraj troche pompek i bieg około 4 km treningu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no to fajna opcja jesli taki trener się trafił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie bardzo dużo można się nauczyć , szczególnie technika treningowa na pierwszym etapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
No i dzis bedzie tam pierwszy trening :) rodzice nie przekonani... nawet bardzo. Bo kulturystyka nie dla mnie, bo sobie krzywde tym zrobie, dojazd dlugi, malo czasu dla siebie. No nic, rozumiem ich z jednej strony a z 2 osiagniecie muskularnej sylwetki to moje marzenie, mysle ze teraz kiedy koncze gimnazjum niedlugo zaczynaja sie wakacje to warto sprobowac :) wieczorem opowiem jak wrazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Juz po treningu, trener dzis kazal mi zrobic trening taki jak dotychczas robilem czyli zrobilem FBW, fajny klub, nie widac tam modnych maszyn ani nic z tych rzeczy. Stary dobry sprzet... trener przy niektorych cwiczeniach doradzal lecz nie ustalil na razie planu i diety. Powiedzial ze za tydzien zalozona bede mial karte... wymiary itd i zobaczy nad czym trzeba pracowac itd zeby sylwetka byla proporcjonalna :) powiedzial takze ze da mi ksiazke do poczytania :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia-rośnięcie

Następny temat

Ćwiczenia Na Brak Obwisłej Skóry

WHEY premium